Edincikspor Atletleri Karacabey Uluslararası Longoz Koşusuna Katıldı

EDİNCİKSPOR ATLETLERİ ULUSLARARASI LONGOZ KOŞUSUNA KATILDI 15 KM VE 4 KM PARKURLARDA MÜCADELE EDEN ATLETLER KATILDIKLARI 2. ULUSLARARASI MÜSABAKAYI DA BAŞARI İLE TAMAMLADI

Karacabey ilçesinin sosyo-kültürel ve ekonomik açıdan gelişimi olduğu kadar, turizm değerlerinin de gün yüzüne çıkarılması adına bir dizi tanıtım atağına geçen Karacabey Belediyesi, geleneksel Longoz Ormanları Koşusu’nun bu yıl üçüncüsünü gerçekleştirdi.

Edincikspor Atletleri, Bursa Osmangazi 14. Uluslararası Tarihi Kent Koşusunun ardından Karacabey Belediyesinin geleneksel hale getirdiği Longoz Koşusuna katıldı. 15 km’lik parkurda İsmail Güzsoy ve 4 km’lik parkurda Hüseyin Elüstü ile müsabakalara katılan kulübümüz kısa bir süre içerisinde art arda 2. Uluslararası yarışmaya da katılmış oldu.

Karacabey’e bağlı Yeniköy’de bulunan Longoz ormanlarına dikkat çekmek amacıyla düzenlenen müsabakalara çeşitli İl ve İlçelerden yüzlerce sporcu katılım sağladı. Profesyonel atletler ile birlikte halka da açık olan yarışmalarda lisanlı sporcularımız Hüseyin Elüstü ve İsmail Güzsoy başarılı dereceler kaydederek Edincik ve Edinciksporu en iyi şekilde temsil ettiler.
 

BANDIRMA GERÇEK - MEHMET LEVENTOĞLU 05-05-2019