"Elveda Bandırmaspor, Elveda Yuvam"

İbrahim Ak ‘’ Elveda Bandırmaspor’’

Bandırmaspor alt yapısından yetişen ve uzun yıllar efendi kişiliği ve mücadelesiyle herkesin takdirini sevgisini kazanan İbrahim Ak transferin son gününde sözleşmesini karşılıklı fesih ederek takımdan ayrıldı. Bandırmalı genç yeteneğin 3. Lig 2. Grupta mücadele eden OF Spor Aş. İle 1,5 yıllık sözleşme imzaladığı öğrenildi.

Ak ise yaşanan bu gelişmeler üzerine sosyal medya hesabı üzerinden oldukça duygusal bir paylaşım yaparak tüm Bandırmaspor camiasına teşekkür etti.

İşte İbrahim Ak’ın o paylaşımı ;

‘’ Elveda BANDIRMASPOR elveda yuvam;

Yaklaşık 15 senedir içerisinde bulunduğum ekmek yediğim, şampiyonluklar yaşadığım,kazanmayı kaybetmeyi öğrendiğim, geliştiğim, büyüdüğüm ve futbola başladığım büyük Bandırmaspor camiasından bugün itibari ile karşılıklı anlaşarak ayrılmış bulunmaktayım. Üzerimde çok emeği olan başta alt yapı hocalarım Ömer Faruk Ahlatlı, Öner Arslan, Mustafa İzgi hocalarıma bana Bandırmaspor karakterini aşılayıp futbolu öğrettikleri aynı zamanda eğittikleri için şükranlarımı iletiyorum.Aynı zamanda ilk profesyonel olduğum sene bana verdikleri destekten ve arkamda sonuna kadar durdukları için Mehmet Kılkışlı Başkanım, Ahmet edim ve ekibine teşekkürlerimi iletiyorum.

Büyük umutlarla ve istekle başladığım içinde olduğumuz sezon gönül isterdi ki benim adıma daha verimli geçsin, şampiyonluk yaşayacak Büyük Bandırmaspor Camiasına daha çok katkıda bulunabilmeyi.

Her şartta Yanımda olan Bandırmaspor’umuzun geçen sene trajik, unutulmaz ligde kalma heyecanında ki ve bu sene ki yaşayacağımız şampiyonlukta ki çok büyük katkıları ve mimarı olan As Başkanımız Onur Göçmez’e sonsuz minnet ve teşekkürlerimi iletiyorum. Göksel Karlahan başkanım ve yönetim kuruluna bana verdikleri emeklerden dolayı teşekkür ederim.

Şimdi veda vakti. Bugüne kadar bana futbol ahlakını öğreten Bandırmaspor camiası, A takımda çalıştığım tüm hocalarım, Büyük Bandırmspor Taraftarı ve üzerimde emeği olan herkese sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Gerek feda gerek vefa gerek sevda yaşadığım yuvamda şimdi veda vakti umuyorum ki şampiyonluklarla dolu daha nice hikayelerde elbet bir araya geleceğiz.

Elveda Büyük Bandırmaspor .’’

01-02-2020/EDİT: BİR BİLEN/BANDIRMA