Eren Erdem'e Bandırma'dan Destek

CHP'liler Eren Erdem için Silivri'de . Balıkesir 26.dönem CHP'li milletvekilleri  Silivri'de Eren Erdem in duruşmasına katıldı.

Balıkesir eski milletvekilleri Mehmet Tüm ve Namık Havutça ile birlikte CHP'li milletvekilleri ile parti yöneticileri, tutuklu bulunan Eren Erdem ve 12 sanık  için Silivri Ceza İnfaz Kurumları'nda. İstanbul 23. Ağır Ceza Mahkemesi'nde devam eden duruşmaya katıldı.

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, FETÖ'nün 17-25 Aralık'ta yasa dışı ses kayıtlarını servis ettiği iddiasıyla dönemin Karşı Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni ve eski CHP Milletvekili Eren Erdem hakkında "üye olmamakla birlikte örgüte yardım etmek", "göreve ilişkin sırrın açıklanması" ve "gizliliğin ihlali" suçlarından 22 yıla kadar hapis cezası talep ediyor. Balıkesir eski milletvekilleri Mehmet Tüm Mahmut Tanal, Aykut Erdoğdu, Ali Şeker, Gökçe Gökçen, Canan Kaftancıoğlu, Musa Çam ve Barış Yarkadaş'ın da bulunduğu CHP'li grup Erdem'e destek vermek için Silivri 'ye gelerek dava sürecini  takip etti.. Dava 3 gün sürecek.

BANDIRMA GERÇEK