Erkan Sözeri Hakemleri Tebrik Etti

 5 Maçlık galibiyet serisine Akhisar'da veda eden Bandırmaspor 'da teknik direktör Erkan Sözeri maç sonunda ilginç açıklamalarda bulunurken yenilmelerine ve  kırmızı kart görmelerine rağmen hakemlerin başarılı yönetimlerinden dolayı tebrik etti, sahada gol hariç her şeyi yapan futbolcularına da teşekkür etti. 

Sözeri maç sonu açıklamasında şunları söyledi. "Maçın tamamına hakim bir oyun oynadık. İyi konsantreydik. Güzel organizasyonlar geliştirdik. Deplasmanlarda bu kadar pozisyona girilir. Çokda pozisyona girdik. Net pozisyonları değerlendiremedik. Rakibimiz Akhisarspor'u  tebrik ediyoruz 5 maçlık serimiz sona erdi. Rakibimizi tebrik ediyorum.  Oyuncularıma teşekkür ediyorum herşeyi yaptılar sahada sadece golumüz eksikti . 3 puanı elde etmek için büyük çaba gösterdiler. Hakemler hakkında şunu söylemek istiyorum gerçekten Uğur Hoca bize kırmızı kart sarı kart gösterdi hepsi yerli yerindeydi, 10 numara 5 yıldız maç yönetti.  doğru kararları ötesinde mükemmel bir maç yönettiler süper lige pırıl pırıl bir hakem ekibi geliyor  yolları açık olsun. 3 puanı burda bıraktık artık önümüzde bir başka deplasman var Samsun maçına bakacağız" " dedi.

Akhisarspor Teknik Direktörü .Mesut Dilsöz "Belki iyi oynamadık ama zorda olsa kazandık çok mutluyum. Ligin en enteresan 2 takımından biri olan Bandırmaspor'dan harika bir golle kazandık oyuncularımı yönetimi kutluyorum  bazen kazanmak herşeyi örtüyor o nedenle sevinçliyim" dedi.

MAÇIN ÖZETİ İÇİN TIKLAYINIZ https://www.youtube.com/watch?v=KUGDyDlfkAc

29-01-2021/SPOR SERVİSİ