Eski Balıkesir Meclis Üyelerinden Başkan Mirza'ya Destek Ziyareti

ESKİ İL GENEL MECLİS ÜYELERİ BAŞKAN MİRZA’YI ZİYARET ETTİ

Balıkesir İl Genel Meclisi 11 dönem CHP gurubu Güney Marmara üyeleri İsmet Koçyiğit, Ahmet Göçmez, Hüsnü Atay, Mehmet Erkovan, Ali Çetin, Mustafa Erbil, Feridun Erol, Niyazi Sarı, Ümit Bekir Barut Belediye Başkanı Dursun Mirza’yı makamında ziyaret etti.

Büyükşehir olduktan sonra kapatılan İl Genel Meclis sistemi ve buna bağlı olan 18 CHP gurubunun eski üyeleri Belediye Başkanı Dursun Mirza ile Bandırma ve Güney Marmara’nın başarısı için çalışmaya devam edeceklerini belirterek. En iyi çalışmaları yapabilmek için  Belediye ile ortak çalışmanın çok önemli olduğunu belirten eski İl Genel Meclis Üyeleri Başkn Dursun Mirza'ya çalışmalarında her zaman destek olacaklarını dile getirdiler.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Dursun Mirza: “İl Genel Meclis üyeliği yapmış ve tecrübesine güvendiğim sizlerin yanımızda olduğunuzu bilmek bizleri onurlandırdı. Bandırma hepimizin ve en iyi yerlere gelmesi için sunacağınız destekten hiç şüphem yok Bandırma Belediyesi olarak kentimize hizmet verecek her türlü çalışmanıza destek vermeye hazırız” dedi.