Etispor 2020/21 Sezon Açılışını Yaptı

Bandırma’nın Bölgesel Amatör Lig temsilcilerinden olan Etispor, yeni sezonun ilk antrenmanını yeni hizmete giren kulüp tesislerinde gerçekleştirdi. Antrenör Tanju Yavuz, nezaretinde ilk çalışmayı gerçekleştiren kırmızı-beyazlı  ekip, başarılı bir sezon geçirmenin planı içerisinde. Kırmızı-beyazlı ekip, yeni sezonda Türkiye 3.Ligi’ne yükselebilmenin mücadelesini verecek. Kulüp tesislerinde yapılan ilk antrenmanı Kulüp Başkanı Ramazan Artun’da yakından takip etti.

-Hedeflerimize ulaşmak için elimizden geleni yapacağız

Antrenman öncesi açıklamalarda bulunan Teknik Direktör Tanju Yavuz “Yeni sezonun ilk antrenmanını yapıyoruz. Yeni sezon için hedefimiz, şampiyonluk. 3.Lig’de yer almak için mücadele edeceğiz. 13 yeni transfer yaptık ve 23 kişilik bir kadromuz var. İnşallah şehrimizi en iyi şekilde temsil edeceğiz. Pandemiden dolayı çok kimseyi sezon açılışımıza davet edemedik. Buruk bir sezon açılışı yaptık. Hedefimiz varken, gönül isterdi ki herkes burada olsun. Tüm spor camiası davet edelim, ama vakaların artışı nedeniyle böyle başlayabildik. Hedefimiz, 3.Lig’de olmak. Bunun için elimizden geleni yapacağız.”dedi.

-Hedefimiz 3.lig

Etispor Kulüp Başkanı Ramazan Artun’da açıklamasında “Etispor 2020-2021 futbol sezonunun ilk antrenmanını yapıyor. Sağlıklı bir sezonun ardından şampiyonluk diliyorum. Bu vesile ile de hedefimizi de açıklamış olduk. Bu yıl BAL’dan 3.Lig’e çıkmak için kolları sıvadık. Bütün futbolcularımızı buna göre transfer ettik. Hocamız, oyuncularımız ve biz şampiyonluk için şartlandık. Kısmet olursa bunu başaracağız. Geride kalan sezonda koyduğumuz hedefi tutturduk. Bu yıl da artık şampiyonluk bizim olmazsa olmazımızdır” ifadesini kullandı.

27-10-2020 /kaynak: http://marmaraolay.com/etispor-top-basi-yapti/?fbclid=IwAR3p_NvYluxkNojD...