Göksel Karlahan : Birlikte Geldik Birlikte Gideriz!

BANDIRMASPOR KULÜBÜ BAŞKANI GÖKSEL KARLAHAN'dan  Yönetim Kurulu Üyesi Orhan Demir Açıklaması.

 Son günlerde sosyal medya ve yerel basında isimi gündemden düşmeyen ve özellikle sosyal medya üzerinden yoğun eleştirilerin hedefinde olan yönetim kurulu üyesi Orhan Demir'le ilgili olarak Bandırmaspor Kulüp Başkanı Göksel  Karlahan gazetemize açıklama yaptı.

 Karlahan Yönetim Kurulu üyesi ve aynı zamanda yakın arkadaşım olarak ifade ettiği Orhan Demir'le ilgili spor kamuoyunda yapılan haksız ve insafsız eleştirilere asla katılmadığını ifade ederek "Biz bu yola Orhan Demirle birlikte çıktık. Görev süremiz sona erene kadar da birlikte olacağız diyerek tartışmalara son noktayı koydu.

Karlahan sözlerinin devamında "Şu kritik süreçte tek düşüncemiz Bandırmasporun ligde kalmasıdır . Bu hafta oynayacağımız VE  6 puanlık maç olarak gördüğümüz Konya Anadolu Selçuklu maçını kazanıp rahat bir nefes almak istiyoruz. Bandırmalıların taraftarların desteğine de en çok ihitiyacımız olan bugünlerde böylesine kişisel ve ucuz polemiklerle esefle kınadığımız karalamalarla dayanışma ruhumuzu etkileyecek olumsuzluklardan uzak olmalıyız. Orhan Demir  arkadaşımızla sonuna kadar beraberiz, birlikte geldik birlikte gideriz " diye konuştu.

BANDIRMA GERÇEK  -20-03-2019 SPOR SERVISI