Gönen Belediyespor 2015-2016 Futbol sezonu hazırlıklarına devam ediyor.

Balıkesir Süper Amatör Ligini şampiyon olarak tamamlayıp, yeniden Bölgesel Amatör Ligde oynama hakkını kazanan Gönen Belediyespor 2015-2016 Futbol sezonu hazırlıklarına devam ediyor.

" Tecrübeli Golcü Uğur Arda’dan Beklentiler Yüksek "

Bölgesel Amatör Ligde 74 maçta 48 gol atan, 3.Ligde 68, 2.Ligde 10 ve Türkiye Kupasında 1 maçı bulunan 31 yaşındaki futbolcu,Uğur Arda Son Antremandaki çift kale maça adeta damgasını vurdu. Çok istekli olduğu görülen Uğur kısa sürede arkdaşlarıyla kaynaşması ve onlara abilik yapması bakımından hızlı yol kat eden Uğur yeni sezon öncesi hırsı ve istekli olmasıyla kendisine güvenen yöneticilerini umutlandırdı.

Teknik direktör Engin Yıldırım, Sıcak havalardan etkilenmesin diye futbolcularına hafif çalışma programı uyguluyor, Çalışma sonrası konuşan Yıldırım, Sezon öncesi planladığımız kamp programında güç depolama çalışmaları üzerine yoğunlaşacağız buradaki antremanlarımızda daha çok takıma yeni katılan oyuncularla eski oyuncuların kaynaşmasına özen gösteriyoruz. Birkaç tane denenmek üzere gelen arkadaşlarımız var onların bazılarıyla yollarımızı ayırıp kalan oyuncularla yolumuza devam edeceğiz. Şuana kadar geçen seneden takımda kalan oyuncularımız ve aramıza yeni katılan oyuncularımızdan memnunuz inşallah oynadıkları futbolla bizleri mutlu edecekler başarılar yaşatacaklarına inancım tam dedi.