Hastaneye Kaldırılan İsmail Ertekin'in Durumu Ciddiyetini Koruyor.

Bandırmaspor'da görev yaptığı yıllarda taraftarlarca İmparator lakabıyla sevilen  ünlü Teknik Direktör  İsmail Ertekin Bursa'da  geçirdiği kalp krizi sonrası hastaneye kaldırıldı.
Bandırmaspor’un eski teknik direktörü İsmail Ertekin, Bursaspor ile Ankaragücü maçını televizyondan izlediği esnada  kendisini iyi hissetmemesi üzerine sonrası gittiği ve yürüyerek girdiği hastanede geçirdiği kalp krizi sonrası yoğun bakıma alındı.  Bursa Medicana Hastanesi'nde yapılan müdahalenin ardından yoğun bakımda halen uyutulmakta olan 62 yaşındaki teknik direktör için çok sayıda sevenleri hastaneye akın etti. 

Üzücü gelişmenin duyulmasından sonra çok sayıda kulüpten geçmiş olsun dileklerin yer aldığı mesajlar iletilirken Bandırmaspor Kulübü sosyal medya sayfasında  yayınlanan mesajında ” Kulübümüzde büyük emekleri ve şampiyonlukları bulunan eski teknik direktörümüz İsmail Ertekin’in kalp krizi geçirdiğini üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz. Hocamıza acil şifalar diler, bir an evvel iyi haberlerini alarak aramıza dönmesini temenni ederiz”denildi. Son alınan bilgilere göre yapılan acil müdahale sonrası  yoğun bakımda uyutularak bekletilen Ertekin Hoca'nın ilaçlarının kesilerek uyanmasının beklendiği öğrenildi. 

GELİŞMELER AZ SONRA

27-09-2021