Haydi Bandırma, Bandırmaspor'a Sahip Çık

HAYDİ BANDIRMA, BANDIRMASPOR'A SAHİP ÇIK

Bu yıl yeniden 1.Lige çıkan kentimizin tek markası ve arması olan Bandırmaspor için tüm şehrin birleşmesi gerekmektedir.
Bandırmaspor'umuzun 1.Lig'de başarılı mücadele edebilmesi için halkımızın, işadamlarımızın, sanayicilerimizin, esnafımızın, belediyemiz dahil tüm yaşayanların yüreği Bandırmaspor için atmalıdır.  Bu nedenle Bandırmaspor aşkı etrafında kenetlenmemiz gerekmektedir.
11 Eylül'de başlayacak lig maçlarımızda başarıyı yakalabilmek için her kesimin desteğine ihtiyacımız vardır. Ekonomik sıkıntıları önlemek sadece üç-beş  iş insanı ve kurumların yardımıyla olmayacağını biliyoruz. Bandırmaspor, Bandırma'nın simgesidir, iftihar sembolüdür.
Biz Bandırma Gerçek Gazetesi ailesi olarak, Bandırmaspor'umuzun mali sıkıntılarından kurtulabilmesi için "BEN BANDIRMALIYIM" diyen herkesin bugün, Bandırmaspor'a sahip çıkma zamanıdır.
Haydi Bandırma.."Mülki Amirinle", "Belediye Başkanınla", "Siyaset Dünyasıyla", "Oda Başkanlarınla," "Sanayici, İş İnsanıyla", "Esnafınla" kısaca bu kentte yaşayan tüm unsurların Bordo-Beyazlı armaya sahip çıkması gerekmektedir.
DÜŞÜNCENİZ NE OLURSA OLSUN, ÖNCELİĞİNİZ BANDIRMASPOR OLSUN.

Bandırma Gerçek Gazetesi Ailesi
01.09.2020