İÇİM YANIYOR...!!

İÇİM YANIYOR...!!
Kümede kalmak için mutlaka yenmemiz gereken,Samsunspor maçında takımımız 0-0 berabere kalınca Yeni çıktığımız Lig'te tutunamayıp 2 lige düştük.
Yurt dışında teyze oğlum Yavuz Durak ile evde gözlerimiz doldu.
Bu maçta Atabey çiçek,Doğan Karakuş ve Bolu Maçı öncesi parasını alamadığı gerekçesi ile bu maça gitmeyen Gökhan Karadeniz bizleri hayal kırıklığına uğrattı.
imPARAtor lakaplı eski teknik direktörümüze çok çok teşekkürler..Bizi 2 ligden 1 inci lige çıkarıp kentimize büyük sevinç yaşattıktan sonra 1 ligdeki ilk haftalarda sadece 2-3 puan alıp, ligin dibine Demir atmamıza engel olamadı.(not;Rakiplerimizin sezon başında puanları silinmeseydi, ilk yarı sonunda küme düşerdik)Sağolsun imPARAtor hazretleri lig başlamadan önce Trasferler döneminde, zaman ayaramadığı için, Bilgisayardan( Yutube) den oyuncular aldı.Menecerlerin ağzına bırakırsan olacağı bu olur..-----------------
imPARAtor hazretleri,tüm Bandırmalılara ve Bandırmaspor'lu Vefakar ve cefakar taraftarlara YALAN söyledi.imPARAtor hazretleri takımımızdan istifa ederken düzenlediği basın toplantısında biz Gazetecilere verdiği demeci hala saklıyorum.(Bandırmaspor Hocasız dahi bu ligi orta sıralarda bitirir) demişti.aslında bu sözleri söylerken, şakacı, espirili ve İronili söylemi ve gülüşü hala gözümün önünde..
1 lige veda edip acı ve üzüntü yaşayan bizlere bunu yaşatanları asla unutmayacağız..-----------
Sn imPARAtor hazretleri ligin son ölüm- kalım macı olan Samsunspor karşılaşmasını Yazlığında acı kahvesini içip seyretmiştir.Ve.! Yarattığı eseri ile gurur duymuştur .imPARAtor hazretleri görev başında iken genel kaptan Abi'm bana aynen şöyle demişti,"sakın hocamıza eleştiri yapmayın, biz düşsek bile, bizi tekrar o çıkarır" demişti.( tıpkı bal-kes'i çıkarıp düşürdüğü gibi demek istedi herhalde).
Çok zamandır çok uğraş verip aradığımız,Teknik Direktörümüz Mustafa Uğur hocamızı geç bulduğumuz için içimiz yanıyor..
Özür dilerim unuttum.Yönetim kurulumuzun bizlere sevinci ,üzüntüyü ve güzelliği yaşattığı için teşekkür ederiz..Ne Mutlu Bandırmalı ve Bandırmaspor'luyum diyene. Plasee Muharrem şen . Üsküp / Macedonia ..
Not;Bu yazıdaki olaylar, kişiler ve isimler hayal ürünüdür..