Kağan Uluca Thom Pain İle Bandırma'da Sahne Alacak

KAĞAN ULUCA  “THOM PAIN” İLE BANDIRMA’DA SAHNE ALACAK

Adını hem ulusal hem uluslararası alanda duyuran İzmir’li ekip  Tiyatro4`ün sahneleyeceği Pulitzer Ödülleri Drama Finalisti "THOM PAIN” oyunu, Bandırma’da seyirci ile buluşacak.  

Alışılmışın dışında oyunları ve projeleri ile uzun süredir seyirci ile buluşan ekibin yeni oyununda Thom Pain’i televizyon ve sinemadan da tanıdığımız yetenekli oyuncu Kağan Uluca canlandırıyor. Will Eno’nun yazdığı ve Uğur Çağlayan’ın dilimize çevirdiği tek kişilik bu oyunda Kağan Uluca sahneye çıkarken oyunun yönetmenliğini  ise Derya Efe üstleniyor.  Oyun, 22 Şubat 2020 Cumartesi günü, saat 20.00’da Bizim Çocuklarımız Sanat, Kültür ve Doğa Derneği’nin organizasyonu ile Barış Manço Kültür Merkezi’nde Kültür Merkezi’nde sahnelenecek. 

Thom Pain, korku, çocukluk, tabiat, nefret, zaman ve varoluş kavramlarına değinerek seyirciye modern insanın hikayesini sunmayı amaçlıyor. Modern insanın çöküşüne fakat yine de her şeye rağmen hayata devam edişine tanıklık edilen oyunda, çocukluğa dair anılar ve bir aşk hikayesi de oyunun çerçevesini oluşturuyor. Tek perdeden oluşan bu postdramatik metin, bir cevap almanın peşinde koşma halini değil, alınan cevapları kabullenme halini, kısacası hayatın kendisini anlatmakta. 

13-02-2020/ Bilgi İçin: Bizim Çocuklarımız Bandırma <sakudo2011@gmail.com