Kerem Dolan Gözyaşları ve Dualarla Uğurlandı

Vahşi çöp depolama, dikkatsizlik, yolların bakımsızlığı ,güvenlik önlemleri eksikliği bir dizi  ihmaller zinciri bir emekçiyi daha aramızdan aldı.

Avşa Adası’nda yangın ihbarına giden itfaiye aracının devrilmesi sonucu yaşanan kazada hayatını kaybeden Kerem Dolan sevenlerini yasa boğdu..   Balıkesir Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı Avşa İtfaiye Grup Amirliği'nde görevli 1 kız çocuğu babası Kerem Dolan (35), Avşa Adası çöplüğünde çıkan yangın ihbarı üzerine kendi kullandığı İtfaiye aracıyla  hızla olay yerine intikal etmek isterken yolun engebeli ve yokuş olan bölümünde araç  kontrolden çıkarak devrildi.  Kazada aracın altında kalan Dolan, olay yerinde hayatını kaybetti.

Erdek Turan Mahallesi Camisinde düzenlenen  cenaze töreni sonrası Kerem Dolan gözyaşları ve dualarla  mahalle mezarlığında defnedildi.  Cenaze törenine, Kerem Dolan’ın ailesi ve yakınları çok sayıda arkadaşları  ile Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Marmara Belediye Başkanı Süleyman Aksoy, itfaiye çalışanları ve vatandaşlar katıldı.

Genç yaşta görev şehidi olan emekçi kardeşimizin ailesine ve sevenlerine başsağlığı ve sabırlar dileriz.

BANDIRMA GERÇEK/23-10-2019