Keriz Olan Kim..??.!!

KERİZ OLAN KİM..??.!!

Kentimizde oynanan ve 1-0 mağlubiyetimiz ile sonuçlanan Karagümrük maçı sonrası, Bandırmaspor Başkanı Göksel Karlahan merkez binada basın toplantısı düzenledi,bu toplantının videosunu izlerken,şaşırdım kaldım.
Başkan Karlahan konuşmasında iki de birde temcit pilavı gibi “Ben Keriz’miyim? Bana 100 mılyon verseler bu is  yapılmaz”demesi dikkatimi çekti.
Bandırmaspor tarihinde hiçbir başkan,”Ben Keriz’miyim kelimesini”kullanmamıştır.
Bundan önce ve şimdi Bandırma ve Bandırmaspor sevgisi ve ARMA’sı için Kulüp başkanlığı ve yöneticiliği yapanlar KERİZ değil, kahramandırlar.
Bandırma ve Bandırmaspor için taşın altına elini koyanları bu kent her zaman saygı ve sevgi ile anmıştır,anmayada devam edecektir.
Bandırmaspor kongre üyesi olarak soruyorum,bizler genel kurulda oylarımız ile İnanç ve azim ve görev aşkı ile yanıp tutuştuğun,ve çok istediğin Bandırmaspor başkanlığına seçtik.
Seni isteyerek ve inanarak seçen kongre üyeleri ve cefakar,Vefakar taraftar da Keriz değildir.
Görevden aldığın futbol şubesi sorumlusu arkadasının, senin bilgin ve İstemi’nin dışında hareket etmeyeceğini çok iyi biliriz.
Ne Mutlu Bandırmalı ve Bandırmasporluyum Diyene.
 Muharrem şen.
Not;Bandırmaspor -Darıca maçında puanlarla döneceğine olan inancım tam. Vurduğun gol olsun Ban-Ban’ım.Başarı inananlarındır.

16-11-2018 - BANDIRMA