Kılıçdaroğlu Balıkesir Tebrik Ziyaretlerine Erdek ve Bandırma'dan Başlıyor

Cumhuriyet Halk Partisi - CHP- Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Bandırma'da Akşam saatlerinde Bandırma  6. Ana Jet Üs Komutanlığı Havalimanıda Balıkesir CHP heyetince karşılanan  Kemal Kılıçdaroğlu bir dizi ziyaret açılış ve etkinlik programları çerçevesinde Balıkesir gezilerine yarın Erdek ve Bandırma'dan itibaren başlayacak.

Gece Bandırma Grand Asya otelde istirahat edecek olan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu  Genel Başkan yardımcısı Seyfi Torun'la birlikte 23 Ağustos Cuma günü sabah saatlerinde başlamak üzere  Erdek ve daha sonra Bandırma Belediyesine tebrik ziyaretlerinde sırasıyla Erdek Belediye Başkanı Hüseyin Sarı,  Bandırma Belediye Başkanı Avukat Tolga Tosun ve Belediye Meclis Üyeleri ile buluştuktan sonra  Bandırma Belediye Binası önünde halka hitap edecek.  CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun  ziyaret programında Balıkesir'de uzun yıllardan sonra CHP'ye kazandırılan Gönen ve Manyas  İlçelerinin de olduğu bilgisi alındı.

Kılıçdaroğlu 'nun ziyaret programı Burhaniye ilçesinde festivale katılarak devam edecek 

Bu yıl 30. kez yapılacak olan ve cuma günü başlayacak olan Burhaniye Ören Turizm Kültür ve sanat Festivalinin onur konuğu, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu olacak. Kılıçdaroğlu, festival açılışı öncesi Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler'i ziyaret edecek. Saat 16.30'da Kemal Kılıçdaroğlu'nun belediyeyi ziyareti ile başlayacak olan festival programında, Kılıçdaroğlu, daha sonra  İskele Mahallesinde yapımı tamamlanan Demokrasi Parkı'nın açılışını yapacak.

 Ören meydanında kurulan stantların ve festivalin kurdelesini kesecek olan Kemal Kılıçdaroğlu'nun programı Ören meydanında vatandaşlara bir konuşma yaparak devam edeceği Edremit ilçesi ziyaretinden sonra Gömeç'te bitecek.

BANDIRMA GERÇEK - 22-08-2019 MEHMET LEVENTOĞLU