Kocaman Balıkçılık'tan Toplu Sünnet Şöleni

duygulu anlar yaşandı.

Bandırma'nın uluslararası ihracatçı balıkçılık firmalarından Kocaman Balıkçılık çalışanlarının çocuklarına yönelik sünnet şöleni duygulu anlara sahne oldu. Toplu sünnet şöleninde çocuklar Kocaman Balıkçılık Şirketinin kurucusu hayırsever Avni Kocaman'ın elini tek tek öptü.

Okunan Mevlitten sonra başlayan programda  Kocaman Balıkçılık Yönetim Kurulu Başkanı Osman Kocaman'ın  "Sevgili ailelerimiz, değerli misafirlerimiz bu güzel sünnet düğünümüze hoşgeldiniz. Bugün burada çok güzel birlik, beraberlik, dayanışma örneği veriyoruz. Çocuklarınızı bize emanet ettiğiniz ve bunu bayram havasında kutlamamıza vesile olduğunuz için hepinize tek tek teşekkür ediyorum. Onların sünnetlerini yaptırıyoruz. İnşallah düğünlerini, damatlıklarını, çoluğa çocuğa karıştıklarını da hep beraber görürüz." kısa bir konuşmasından sonra devam eden toplu sünnet düğününde  fabrikada çalışan emekçilerin çocukları erkekliğe ilkadımlarını atarken çocuklar dedeleri Avni Kocaman'ın elini teker teker öperek teşekkür etti ve sağlıklı uzun yıllar  diledi.  Fabrika konsepti içinde düzenlenen sünnet düğün yoğun katılımlı gerçekleşirken misafirler  eğlenceli dakikalarda çeşitli ikramlarda bulunuldu.

Şölende,8 çocuk sünnet ettirildi. Çocukların sünnetleri çocuk cerrahı tarafından yapılırken Sünnet kıyafetleri de  firma tarafından karşılandı. Şölene katılanlara tavuklu pilav, lokma, patlamış mısır, kağıt helva, macun ve şerbet ikram edildi. 

08-09-2019 BANDIRMA GERÇEK - HAYRETTİN İLDAM