Körfez İlçelerinde Evleri Talan Eden Kadın Hırsızlar Faka Bastı

Kadınları kullanan hırsız şebekesi  önce kameralara sonra polise yakalandı.
Balıkesir'de polis ekipleri huzur operasyonlarını aralıksız sürdürürken son olarak gizemli hırsızlıklar vakalarında filmleri aratmayacak teknolojik takip sonucu suçlular kıskıvrak yakalandı.
11.07.2019  günü saat 13.00 sıralarında Ayvalık Yüzelli Evler Mahallesinde ikamet sahibinin ikamette bulunmadığı sırada ikamet giriş kapısının kilitli olmayan dil kısmının özel aparatla düşürülmesi yöntemiyle meydana gelen hırsızlık olayında 6000 TL para, 2 adet tablet Pc, oyun konsolu çalınmış, konu ile ilgili Ayvalık İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince yapılan geniş kapsamlı çalışmalar neticesi, kamera kayıtlarından olayı gerçekleştiren E.A., H.A., D.Y. ve F.K. adlı  şüpheliler ile kullandıkları oto tespit edildi.

Manisa ili Salihli ilçesinde ikamet eden şüpheliler 18.07.2019 günü Manisa ilinde ikamet kapısı açmada kullandıkları aparat ve olay sonrası eşkâllerini değiştirmek için kullandıkları değişik kıyafetlerle olayda kullandıkları 35....plakalı araç ile yakalanarak görevlilerimizce Ayvalık'a getirildi. Emniyetteki sorgunun ardından adli makamlara sevk edilen şüphelilerden D.Y. tutuklanarak cezaevine gönderildi.
18-07-2019 - bandırma gerçek- balıkesir val..edit. mleventoğlu