Manyas'ta Mezuniyet Coşkusu

BANDIRMA ÜNİVERSİTESİ MANYAS MESLEK YÜKSEKOKULU’NDA MEZUNİYET SEVİNCİ

Manyas Meslek Yüksekokulu’da 2015-2016 eğitim-öğretim yılı mezunları için mezuniyet töreni düzenlendi. Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Süleyman Özdemir’in de katıldığı Manyas Meslek Yüksekokulu Bahçesi’ndeki mezuniyet töreninde, Manyas Belediye Başkanı Tancan Barcin, Rektör Yrd. Prof. Dr. Alpaslan Serel, Üniversite Genel Sekreteri Yrd. Doç. Dr. İbrahim Ethem Arıoğlu, Manyas MYO Müdürü Doç. Dr. Burak Darıcı, protokol üyeleri, üniversitemiz birimlerinden yöneticiler, öğretim elemanları ve öğrenci velileri yer aldı.

Törende ilk olarak öğrenciler adına okul birincisi Sosyal Güvenlik Programı öğrencisi Ekrem Yıldırım konuşma yaptı ve ardından birincilik nişanını mezuniyet kütüğüne çaktı. Ardından Manyas MYO Müdürü Doç. Dr. Burak Darıcı bir konuşma yaparak mezunlara yeni yaşamlarında başarılar diledi.

Törende Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Süleyman Özdemir de bir konuşma gerçekleştirdi. Rektör Özdemir üniversitemizdeki güncel gelişmelerden örnekler verdiği konuşmasında, öğrencilerin başarılarında ailelerinin ve öğretim elemanlarının katkılarına dikkat çekerek, mezunlara meslek yaşamlarında başarılar diledi.

Bölümlerinde dereceye giren öğrencilere başarı belgeleri, tüm mezun öğrencilere de belgelerinin verilmesinden sonra, dönem mezunları kep atma heyecanını yaşadı.

Tören, çekilen hatıra fotoğrafları ile sona erdi. 

-- 
Özlem SEZER
Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi
İletişim Uzmanı