Manyas'ta Mimarlar Odası'ndan Ödül Töreni

Balıkesir Mimarlar Odası Manyas İlçe Temsilciliği tarafından, bu yıl 6’ncı kez düzenlenen resim yarışmasının ödül töreni yapıldı. 
Konusu, ‘Çevre dostu mimarlık’ olan ilkokullar ve ortaokullar resim yarışmasında dereceye girenlerin ödülleri, Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü konferans salonunda düzenlenen törenle sahiplerine verildi. Törene, Manyas Kaymakamı Mehmet Erdem, İlçe Jandarma Komutan Vekili Astsubay Başçavuş Taner Çiğdem, Belediye Başkanı Tancan Barçin, Bandırma Belediye Başkan Vekili Mimar Şerafettin Engüdar, AK Parti İlçe Başkanı Hasan Kahraman ile öğretmen ve öğrenciler katıldı. Törende konuşan Mimarlar Odası Manyas Temsilcisi İsmail Kaba, bu yıl 6.düzenlenen resim yarışmasına 150'nin üzerinde öğrencinin katıldığını belirterek, katılan öğrencilere teşekkür etti. Mimarlar Odası Balıkesir Şube Başkanı Ali Özerk ise, “Çocuklarımız resimlerine döktüklerini gerçek yaşamda da sürdürmelerini diliyorum”dedi.
Manyas Kaymakamı Mehmet Erdem ise, “Resim yarışmasına katılan tüm öğrencilerimiz bizim gözümüz de dereceye girmiştir ben kendilerini kutluyorum” dedi. Konuşmalar sonrası dereceye giren 4 dalda 16 öğrenciye ödülleri protokol üyeleri tarafından verildi. Daha sonra ise, öğrencilerin çizdiği resim sergisinin açılışı yapıldı ve sergi konuklar tarafından gezildi.
(SÖ-SŞ)