Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası Antremanları Başladı

28-30 Haziran 2021 tarihlerinde Kayseri’de Türkiye Masa Tenisi Federasyonu’nun düzenleyeceği “Terfi Lig Turnuvalarına” 2021-2022 sezonundan itibaren Bandırma Onyedi Eylül Ünv. Gençlik ve Spor Kulübu adına Türkiye’yi yıldız, genç, ümit ve A Milli takım olmak üzere birçok uluslararası turnuvada temsil eden Tuncay ÇALIŞKAN, Hüseyin DURMAZ ve Halil KORULU temsil edecek.
A Milli Takımda yıllarca ter döken ve uzun yıllar kaptanlığını yapan, Süper Lig’de ve uluslararası turnuvalarda birçok başarıya sahip olan ve aynı zamanda Masa Tenisi A Milli Takım Antrenörlüğü de yapan İrfan TAVUKÇUOĞLU hoca, oyuncuları turnuvalara yoğun tempoyla hazırlıyor.
09-12 Temmuz tarihlerinde Balıkesir Burhaniye Atatürk Kapalı Spor Salonunda yapılacak olan Kurumlararası Masa Tenisi Türkiye Şampiyonasına da hazırlanan Tuncay ÇALIŞKAN, Hanefi YAZICI ve Çağrı ŞINIĞ’a şimdiden başarılar diliyoruz.
Kulüp Masa Tenisi takımımız ilk antrenmanını Rektör Sayın Prof. Dr. Süleyman ÖZDEMİR ve Spor Bilimleri Fakültesi Dekanımız Sayın Prof. Dr. Nurettin KONAR Hocanin katılımıyla gerçekleştirdi.

29/05/2021