Memleket Partisi Bandırma 1. İlçe Kongresinde Başkan Münür Atar

Muharrem İnce kurucu başkanlığnda örgütlenmesini sürdüren Memleket Partisi, Bandırma İlçe Örgütü da bugün 1. Olağan Genel Kongresini gerçekleştirdi.Memleket Partisi Bandırma İlçe Örgütü 1. Olağan Kongresi parti binasında gerçekleştirildi.  Tek adaylı kongrede kurucu ilçe başkanı Münür Atar, yapılan seçim sonucu  Bandırma İlçe Başkanlığı görevine resmen seçilmiş oldu 

Memleket Partisi Bandırma İlçe Teşkilatı 1. Olağan Kongresine  Genel Başkan Başdanışmanı Yusuf Sel, Balıkesir İl Başkanı Sinan Diker, Altıeylül İlçe Başkanı Didar Daşkın, Karesi İlçe Başkanı Ahmet Canaydemir, Susurluk İlçe Başkanı Alper Yıldız, Manyas İlçe Başkanı Vural Cankır, Edremit İlçe Başkanı Halim Taşkara katıldı.

Partinin İnönü Caddesi üzerinde bulunan Memleket Partisi İlçe binasında  gerçekleştirilen kongre ile Bandırma siyaset arenasına katılmış oldu. Kongre Divan Başkanlığını Yusuf Sel, Sefer Coşkun ve Şükrü Diker’in yaptığı ve saygı duruşu ve İstiklal marşı ile başlayan kongrede  söz alan İlçe Başkanı Münir Atar  katılımcılara teşekkür ettiği  konuşmasını gerçekleştirdi.  Atar “Bugün burada yeni bir umudun kapısını araladık. Partimize gönül vermiş ve mevcut siyasi eğilimlerden umudunu kaybetmiş insanlar ile yeni ve güzel bir yola çıktık. Atatürk’ün izinde, Genel Başkanımız Muharrem İnce’nin önderliğinde Memleketi güzel yarınlara ulaştıracağız. Kongremize katılan başta İl Başkanımız Sinan Diker,Edremit İlçe Başkanımız Halim Taşkara ve partililerimize teşekkür ediyoruz. Kurucu olan yönetim kurulumuz yeniden göreve seçildi. 41 il delegemiz var. Bundan sonra iş bize düşüyor. Kendimizi anlatmak ve insanlarımızı yeniden umutlandırmak için köy köy, mahalle mahalle gezme zamanıdır” dedi.

Denetim, yönetim raporları ile tahmini bütçenin okunup  oy birliğiyle kabul edilmesinden sonra Memleket Partisi Balıkesir İl Başkanı Sinan Diker, üyelere ve misafirlere yönelik yaptığı konuşmasında  “Memleket Partisi olarak ilk yapılacak seçimlerde iktidar olmak hedefindeyiz. Bunun için yedi gün yirmidört saat sahalarda olacağız. Fakat biliyorsunuz ki ülkemizin gündemi çok çabuk değişebiliyor. Gündem sıkıntımız yok. O nedenle olası bir erken seçim durumu halinde Genel Başkanımız Sayın Muharrem İnce’yi Cumhurbaşkanı Adayı yapabilmek için bir an önce 100 bin kayıtlı üyeye ulaşabilmemiz gerekiyor. Bu nedenle üye çalışmalarımızı da kesintisiz şekilde sürdüreceğiz” dedi.
Memleket Partisi Bandırma İlçe Örgütü  yönetim kurulu  : Münür Atar (Başkan), Anıl Uluçay, Avni Kara, Bahar Şen, Cem  Uzgun, Ela Gör, Elif Bulca, Eyüp Demirezen, İsmet Alkan, Lamiye Saniye Işık, Nejdet Ünver, Olcay Uzgur, Ömür Şen, Önder Ertaş, Seda Ungan Var, Selçuk Leventoğlu, Semih Taş

15-08-2021/BANDIRMA/HABER MERKEZİ