Mesut Bakkal Bandırmaspor'a İmzayı Attı

Bandırmaspor’da Teknik Direktörlük görevinde Mesut Bakkal dönemi başladı. Mesut Bakkal kendisini sezon sonuna kadar bordo-beyazlı yapacak sözleşmeyi imzaladı.
 Mesut Bakkal, NoirKafe'de düzenlenen imza töreninde açıklamalarda bulundu.

Şanssız bir dönemi geride bırakacaklarını belirten  Bakkal “Bandırmaspor’u tercih etmemdeki en büyük etken hayalleri olan bir takım olmasıdır. Bandırmaspor’da uzun ve kısa vadede önemli işler yapacağımızı düşünüyorum. Bunu isteyen bir yönetimimiz ve taraftar kitlemiz var. Bu hedeflere ulaşmamda benimde katkım olursa mutlu olurum. İyi bir takım kadromuz var ancak şansız bir dönem geçiriyoruz. Bu gün oynanacak Manisa FK maçıyla bu şansızlığımızı yenerek yolumuza devam edeceğiz” dedi . Bakkal "Geçen yıl final oynayan bir takım. Beklentilerin yüksek olduğu noktada sonuçlar gelmeyince sıkıntı oldu. Bandırmaspor, uzun vadede iyi işler yapılacak bir kulüp. Hayaller ve hedefler konusunda çorbada tuzum olacaksa bu da bana mutluluk verecektir. Anlaşmamız 15 dakika sürmedi. İyi şeyler yapacağına inandığım bir yönetim ve takım var. Hepimize hayırlı olsun diyorum. Herkese teşekkür ediyorum."dedi.
Konuşmaların ardından Bakkal, sezon sonuna kadar sürecek sözleşmeyi imzaladı.

Bandırmaspor Başkanı Onur Göçmez konuşmasında, “Dönem dönem bazen kan değişiklileri çok önemli fayda getirir. Bu bizler için, taraftarlar için iyi gelir. Öncelikle bizlerle beraber mücadele eden, Bandırmaspor tarihinde ilk defa play-off oynatan Mustafa Gürsel ve teknik heyetine ben çok teşekkür ederim. Değerli Mustafa hocam bizleri kırmadı, Manisa maçında bizlerle olacak. Geçen senenin üzerindeki baskıyı yönetemedik. Zaman zaman durumlar aynı olmasına rağmen sonuçlar farklı oluyor. Şunu söylemek gerekirse ne yapmamız gerektiğini çok iyi biliyoruz. Teknik heyetimize ve futbolcularımıza çok güveniyoruz. İyi futbol oynamak, maç maç gitmek gerekiyor. Hedef koymak çok kolay ama önemli olan yol. Bugün de bir yol değişikliği yaptık. İnşallah Bandırmaspor için hayırlı uğurlu olur” ifadesini kullandı.

13-11-2022