Muharrem İnce'den Tüzük Açıklaması

CHP'li Muharrem İnce'nin Memleket Hareketi adı altında başlattığı tüm ülkeyi kapsayan vatandaşlarla buluşma gezileri devam ediyor.

1000 Günde Memleket Hareketi'ni başlatan ve il il gezmeye devam eden Muharrem İnce ülkenin yetenekli evlatlarının harcanmamasını istiyoruz. Bu yetenekli evlatlar bir laboratuvarda çalışan bir araştırmacı, bir mühendis de olabilir, çok iyi peynir yapan bir köylü de olabilir, çok iyi örgü ören birisi de olabilir, çok iyi hayvan besleyen birisi de olabilir, çok iyi bir doktor da olabilir. Ama bu ülkenin yetenekli evlatları var. Bunlar harcanıyor ne yazık ki. Biz bu ülkede bu insanların geleceğe huzurla, güvenle bakmaları için yeteneklerini değerlendirmelerini istiyoruz. Ve 'rahatını bozan insanlar' olarak bu ülkenin iyi okullarında okumuş, daha önce siyasetle pek uğraşmamış arkadaşlarımla birlikte ne istiyoruz, nasıl yapacağız, neyi yapacağız onları açıklayacağız" dedi.

Partimizin tüzüğü bitti. Partimizin tüzüğünü, logosu, programını açıklayacağız.Partimizin logosunun anlamı Türkiye'nin yedi coğrafi bölegesi var, yedi coğrafi bölge insanımızın birbiriyle kucaklaşması sarılması, yani Ana Vatan ,yavru Vatan, gök Vatan hepsi var orarada mavi rengimiz Atatürk'ün ışıltılı gözlerinden alıyoruz, her türlü ayrımcılığı red ettiğimiz için aynı mavi gök yüzünün altındayız,  Şu anda 49'ncu vilayetteyiz. 81 il ziyaretini tamamladıktan sonra açıklamalarımızı yapacağız. Muhalefet muhalefetliğinden razı, iktidar iktidarlığından razı; biz ikisinden de razı değiliz. Millet de ikisinden razı değil. İnşallah bu millete umut olacağız ve umutları yeniden yeşerteceğiz. Biz 50+1 alarak iktidar olacağız. Biz iktidar olma yolunda ilerleyeceğiz. 

Memleket Partisi'nin parti şarkısı da belli oldu. İnce Halkımızın iktidardan olduğu gibi pasif tutumundan dolayı muhalefetten de rahatsız olduğunu ifade ederken bu çerçevede halkın beklentilerine biz cevap vereceğiz

TÜZÜK İÇİN LİNKE TIKLAYINUIZ

https://memleketpartisi.org/icerik/tuzuk

BANDIRMA GERCEK- HABER MERKEZİ