Münafıklık Yapmayın!

Malumunuzdur ki, B.Ş. adlı şirketimiz tek bir maksad-ı bazı matuflara hizmet maksadıyla kurulmuştur.

Her ne kadar bazı münafıklar, kadrolaşma hareketimizden sonra ,şirkete uğramadan, başka dinlenme alanlarında zevki sefa sürdüğümüzü,sonuçta çalışmadan maaş aldığımıza kafayı takmışlarsa da ,hiçbirimiz buna aldırmamış, menfaatlerimizi devam ettirmek için, her türlü yalakalığı yeni başkanımıza gösterme gayretinden vazgeçmemişizdir!

B.Ş. adlı şirketimizin tam bir aile şirketine dönüşmesini bile dillerine dolayan bazı münafıklara yanıt olsun diye, aziz halkımıza bazı gerçekleri açıklamak istiyoruz:

Birimizin menfaati hepimizin menfaatidir ilkesinden hareketle birlik ve dirlik timsali projesi ile, B.Ş. adlı şirketimizde eğer baba veya anne çalışıyorsa, ailenin diğer fertleri de çalışabilir vizyonu devam etmektedir.Bunun kötülük neresinde?

İkinci konumuz, böyle şirketlerde gençlere nasıl çalışmadan maaş alınabileceğinin yollarını göstermek amacıyla, emekli arkadaşlarımıza ek iş imkanı sağlandı. Ve gayet uyumlu bir şekilde hareket ederek , birlik ve dirlik düzenimizi hayata geçirdik.Bunun neresi kötü ki?

Duyduğumuza göre bazılarımız bazılarına, bazıları da bazılarımıza necaset sıçratıyormuş!

Geçmişte B.Ş.’nin yönetim başkanı tüm akrabalarını da şirkete almış.Bu kadar yandaşlık, kadı kızında da olur dimi! Ayıp diye bir şey var,eleştireceğine; sen de akraba olsaydın ya !

Şimdi buradan o münafıklara sesleniyoruz:”Allah rızası için,menfaat uğruna kurulan şirketimizin tesanüdünü bozmayın!

Lütfen hatırlayın.

Partimizin ön saflarında, yıllarca flamalarımızı nasıl taşıdığımızı …

Lütfen hatırlayın,riyaset makamının ileri gelenlerine şirin görünmek için, nasıl emek verdiğimizi…

İlk defa güzel bir dönemde, bir araya gelip B.Ş. Anonim şirketinde birlik beraberlik sağladık! Bizim işimizde ,aşımızda gözü olanlara ve olmayanlara,biz B.Ş. nin bazı matuf(Bir yöne eğilmiş) ortakları olarak münafıklık yapmayın diyoruz!