NE MUTLU BANDIRMALI VE BANDIRMASPORLUYUM DİYENE...!!

NE MUTLU BANDIRMALI VE BANDIRMASPORLUYUM DİYENE...!!

Bandırmaspor yönetim kurulu toplantısında,Bandırma Belediye ve Bandırmaspor  Onursal Başkanı Sayın Dursun Mirza'ya biz gazetecileri şikayet edeceksin,ondan sonra da ben Sosyal Demokrattım diyeceksin.Sosyalliğine karışmam ama! Demokratlıkla bu şikayetini bağdaştırmakta zorlandığımı söyleyebilirim.Çünkü! Biz Gazetecilerin görevi halkı her konuda doğru bilgilendirmek ve yanında Kamu görevi yaptığımızın bilincindeyiz.(Bizi şikayet edeceğine,sosyal medyada kulübümüze ve başkanına ağır hakaret edenleri açıklasan daha demokratik ve özgürce bir tavır sergilerdin)Yaptığınız pilansız,programsız ve hatalı iç ve dış transferlerin yanında üç hoca transferlerini sanki biz yaptık.tek suçumuz doğruları dile getirmek,onun için şikayete layık görülüyoruz.Biz Gazeteciler onun bunun şunun adamı değiliz,olamayız da.Özgür irademiz ile kalemimizin onurunu koruduğumuzu bütün kamu oyu iyi bilmektedir.bu onur ve  gurur bize yeter.
 

Sevgili Başkan kardeşim,sen dua etki,Bandırma gibi Çağdaş ve modern bir kentin arması olan Bandırmaspor kulübünün başkanısın,sen dua etki Bandırma kenti futbolla yatıp,futbolla kalkan vatandaşlardan oluşmuyor.Futbola ne kadar uzak olduğunu,bizim yaptığımız olumlu eleştirilere bile anormal reaksiyon göstermenden anlaşılıyor.Ya Trabzonspor Başkanı olsaydın ya bu transferleri yapan başkan olarak Trabzon'da yaşıyor olsaydın ne kadar olumsuzluklar yaşayacağını düşünmek bile istemiyorum.

Başkanım sana birde şunu söylemeliyim,Büyük bedeller ödeyip,tarihinde ilk kez çıktığımız TFF Birinci liginde hepimiz biliyoruz ki,bu ligten düşersek,(Allah korusun)bir daha çıkmamız belki mucizelere kalacak,belki uzun yıllar sürecek,belkide Amatör bataklığında buluruz kendimizi(Allah yazdıysa bozsun,düşünmek bile istemiyoruz)

Bizim yazılarımızda yaptığımız eleştiriler ,Bandırmaspor'un Ligde kalma çabasından başka birşey değildir.Sana son olarak şunu söylemek zorundayım.Ben ve benim gibi eleştirilerde bulunan arkadaşlarımı istediğin yere şikayet edebilirsin.Ama!Şunu unutma ki; Bandırmasporumuz küme düştükten sonra (Allah esirgesin) biz yassak ne olur? Yazmasak ne olur?.Unutma ki Araba devrildikten sonra şimdiki gibi yol gösteren çok olur.Unutma ki böyle bir şey tecelli ederse,sana saldıran çok olur. ama!o gün seni savunan yine Hacı Muharrem Şen olur.baba dostların olur,

Teknik heyete sormak istiyorum;Bu Ömer Kandemir nerden torpilli? Yediğimiz gollerin tamamına yakını onun koruması gereken alandan geliyor.850 Tl aldık yoksa kandırıldık mı?Bahri Can Avcı gibi geçen senenin bütün maçlarında süper performans gösteren oyuncu dururken,hala bu adamda ısrar edilmesini birisi bize anlatmalı.Başka bir şey daha  Bahri Can'ı hayati önemli maç olan Elezığspor karşısında hangi Futbol mantığı Bahri'yi orta sahada(Bahri Can Sağbek oyucusudur,alın size Bahri bu deyip kötü göstermek için)oynatıp maçın 25 dak sında oyundan alabilir?

Bu Amatör bir hocanın dahi yapmayacağı fahiş bir hatadır.Bahri Can Avcı'yı orta sahada oynatmak ben bu maçı kazanmak istemiyorum demek ile eş değerdedir.Şimdi ben bu herkesin görüp hemfikir olduğu basit bir teknik hatayı yazmayacakmıyım?Ne yani Mersinidmanyurdu'nu küme düşme potasında bırakıp yine Yönetim hatası ile Bandırmaspor'a getirilen Yusuf Şimşek'in bu çocukça affedilmez hatasını görmezden mi gelelim?Yusuf Şimşek benim babamın oğlu değil.

Ama!

Bandırmaspor  bizler için çok önemli.Bu yüzden Takımımızın bir alt lige düşmemesi için elimizden geleni yapıp,kimseye kulak asmıyacağız.Sonuçlar ne kadar kötü olursa olsun asla karamsar olmayacağız.

NE MUTLU BANDIRMALI VE BANDIRMASPORLUYUM DİYENE..

Plase

Muharrem Şen Bandırma Gerçek Gazetesi. 13 Mart 2017..