Onur Göçmez'den Mesaj Var

Onur Göçmez'den Kongre Mesajı.

Bandırmaspor Kulübü Genel Kurul tarihi yaklaşırken gazetemizde yer alan  Göksel Karlahan Başkan adaylığında yeni isimlerle oluşturulacak yönetime Onur Göçmez'in de katılarak  destek vereceğine dair  gelişmeleri değerlendiren haberden sonra sosyal medyada   eleştiriler yer alması üzerine Bandırmaspor eski Genel Koordinatörü Onur Göçmez bir mesaj yayınladı.

Onur Göçmez mesajında "Kongreye çok az zaman kaldı ve yaklaşık 2 aydır bu süreci yakından takip ediyorum. Bu kapsamda son bir hafta kala ve ortada bir Başkan adayıda olmadığı için Göksel Karlahan ile yaptığım görüşmede kendisine herkesin mutabık kalacağı güçlü bir yönetim olması taktirde Başkanlık görevine devam etmesini önerdim. Burda şartımız şu idi herkesin mutabık kalacağı, destekleyeceği bir liste, şampiyonluk hedefi, altyapı ve kurumsallığı ilke edinen yönetim şekli. Kendisi bu konuda olumlu olumsuz bir cevap vermemiş olup iyi niyetli yaklaşım içinde olmuş benden dolayı düşüneceğini iletmiştir. 
Ancak son günlerde kendisi ile sosyal medyada çıkan yazılar beni derinden üzmüş yazılanlar beni çok şaşırtmıştır. 
Bu ortamda ve şartlarda kendisine yapmış olduğum önerinin bir anlamı ve bir karşılığı benim için kalmamıştır kendiside aynı görüştedir.

Bizim masamızda sadece Bandırmaspor şapkası vardır ve desteğimiz sadece Bandırmaspor için olacaktır.

Önümüzde 1 hafta bulunmaktadır umarım Bandırmasporumuz için en hayırlısı olur. 

Her zaman ilettiğim gibi şampiyonluk hedefi olan altyapıya ve kurumsallığa önem veren toplumsal mutabakat sağlayan herkesin uzlaştığı başka hesabı olamayan bir yönetim gelmesi şarttır.

Gelişmeleri yakından takip ediyor olacağız

Varolsun Bandırmaspor." 

BANDIRMA GERÇEK - 16-06-2016 EDİT SERHAT OZAR