Ramazan Kurşunlu " Rahat bir nefes almak istiyoruz.."

Teknik Direktörü Ramazan Kurşunlu, Bandırmaspor Kulübünün İstiklal Caddesi üzerinde bulunan merkez ofisinde basın toplantısı düzenledi. Konuşmasında bu hafta sonu 17 Eylül Şehir Stadyumu’nda oynanacak olan Anadolu Selçukluspor müsabakasının önemine dikkat çeken Kurşunlu, saha ve seyirci avantajını kullanarak sahadan 3 puan ile ayrılmak istediklerini söyledi.

-6 puanlık maç
Hedeflerinin biran önce seri galibiyetler alarak ligin dibinden kurtulmak olduğunu açıklayan Kurşunlu, “Bu müsabaka her iki takım açısından önemli bir maç. Bu maçı kazanarak rakibimiz olan Anadolu Selçukluspor ile puan farkını 7’ye çıkartarak rahat bir nefes almak istiyoruz. Bu önemli müsabakada tüm taraftarlarımızın desteği bizim için çok önemlidir” dedi.

-Durumları maç saatinde belli olacak
Sakatlıkları bulunan Şevket, Cihan ve Doğancan’ın Anadolu Selçukluspor müsabakasına yetiştirilmesi için kulüp doktorlarının tedavilerini sürdürdüğünü dile getiren Kurşunlu, bu oyuncularının durumunun bu hafta sonuna kadar netlik kazanacağını söyledi. Kurşunlu, kart cezalısı olan Hakan ve sakat olan Mustafa’nın Anadolu Selçukluspor müsabakası maç kadrosunda yer almayacaklarını açıkladı. Kurşunlu, istifa ettiğine yönelik haberlerin gerçek olmadığını görevinin başında olduğunu sözlerine ekledi.

Oyunculara 386 bin TL ödeme yapılacak
Asbaşkan Bayram Özdemir ve Mülkü İnci’de hazır bulunduğu toplantıda Bandırmaspor Basın Sözcüsü Kayhan İpek’in yaptığı açıklamada, oyuncuların bugüne kadar olan 386 bin TL tutarındaki peşinatlarının Anadolu Selçukluspor müsabakası öncesinde ödeneceğini söyledi. 

HABER . MARMARA OLAY 19-03-2019