Ramazan Kurşunlu'nun Zehir Zemberek Birhan Vatansever Açıklaması

Devre arası flaş tarnsferlerle dikkatleri çeken Bandırmaspor'da ilginç gelişme.Bandırmaspor teknik direktörü Ramazan Kurşunlu, Galatasaray'dan kiralık olarak aldıkları Birhan Vatansever için zehir zemberek bir açıklama yayınladı.Açıklamada şu ifadelere yer verildi: 

BANDIRMASPOR'DA  BİRHAN VATANSEVER GÖNDERİLDİ !

HİÇ KİMSE BANDIRMASPOR KULÜBÜNDEN ÜSTÜN DEĞİLDİR.

BİZLER TRANSFERİ İÇİN GALATASARAY KULÜBÜ İLE GEREKLİ GÖRÜŞMELER YAPILDIKTAN SONRA BİZE BEDELSİZ OLARAK KİRALIK VERİLDİ VE BİZ DE OYUNCUYA PEŞİNAT ÜCRETİNİ VERDİK.

OYUNCU 4 GÜNDÜR KAMPTA BUGÜN MENAJERİ GALATASARAY KULÜBÜNDEN EVRAĞI ALDIKTAN SONRA BAŞKA TAKIMA KAÇMAK İÇİN TAKIM ARKADAŞLARI İLE İLGİLİ İLERİ GERİ KONUŞUP TAKIMDAN GİTMEK İSTEDİĞİNİ BİLDİRDİ.

GALATASARAY KULÜBÜ SADECE BANDIRMASPOR KULÜBÜNE BEDELSİZ OLARAK BİRHAN'I VERDİ.BAŞKA TAKIMLARA 200.000 TL BONSERVİS BEDELİ İSTENDİĞİ İÇİN BİZLERİ KOZ KULLANIP BEDELSİZ EVRAĞINI ALIP VE BİZDEN PEŞİNAT ÜCRETİNİ DE ALIP  TAKIMDAN AYRILMAK İSTEDİ.

BUNUN ÜSTÜNE HEMEN SN.ABDÜRRAHİM ALBAYRAK İLE KONUŞUP DURUMU İZAH ETTİM.

GALATASARAY CAMİASI BİZLERE DESTEK OLUP YARDIMCI OLMAK İSTEDİLER AMA OYUNCU KURNAZLIK YAPIP KAÇMAK İÇİN BİR SÜRÜ BAHANE UYDURDU.BİZ DE HEMEN KAMPTAN GÖNDERDİK.

GALATASARAY KULÜBÜ GEREKENİ YAPACAKTIR.BANDIRMASPOR KULÜBÜNÜN PARASINI VE DEĞERİNİ SOKAĞA ATACAK DEĞİLİZ.

KİMSE  BU CAMİADAN ÜSTÜN DEĞİLDİR.HERKES HADDİNİ BİLECEK VE İŞİNİ YAPACAK.

TEKNİK SORUMLU

RAMAZAN KURŞUNLU

EDİT:Bandırma Gerçek-Serhat Ozar