Takunyacıoğlu : İddiamızı Sürdürüyoruz - video -

Bandırmaspor Sportif Direktörü Süleyman Takunyacıoğlu Bandırmaspor tesislerinde yapılan basın toplantısında bir üst lige çıkma iddialarının sürdüğünü  ancak bu kadar kötü futbol oynayan bir takımın Istanbulspor'un aldığı 45 puanı izah etmenin mümkün olmadığını söyledi.

Takunyacıoğlu  "Takımın klasmandaki yerinden bende memnun değilim. Sezon başı transfer planlamasında hatalar yaptık bu çok başlılıktan kaynaklandı.  Gerekçe üretmek kolay ama Sonuçta futbol skora bakan bir oyun. Çok daha iyi yerde olacağımızı umuyorum. Çok şanssızlık yaşadık beş ayrı hoc aile farklı sistemle oynaması çok değerli bir hocamızın rahmetli olması.  Bu kadar çok şanssızlık olağanüstü durum. Ancak biz zevk vererek oynayan bir takımız. Ancak daha mücadeleci kavgacı ve dirençli oyun gerekiyor belki . Biz oynayan zevk vermeye çalışan bir takımız. Bu ligin üstünde bir takımız ama bu ligin gerçek yerinde değiliz. Türkiyede ki futbol adamlarının Abdullah Avcı gibi herkes aynı şeyi söylüyor bu takımın 2. Lig takımı olmadığını ancak daha yukarlarda olması gerektiğini ama saha skorları açısından istediğimiz alamadık. Biz oynamaya devam edeceğiz. İddiamızı sürdürüyoruz uzağa düşsekte. 
Üst lige çıkacak bir takım olmayan İstanbulspor gibi  çok kötü bir takımın 45 puan toplamasını izah etmek mümkün değil. Sürekli spor ahlakına aykırı işler yapan. Böyle takımlarla oynamak Bandırmaspor için zor oluyor." dedi.

Buse Erol- video Bandırmaspor Kulüp Sayfası-Bandırma Gerçek