Takunyacıoğlu'ndan Başkan ve Yönetim Kuruluna : Komik Oluyorsunuz

TAKUNYACIOĞLU'NDAN BAŞKAN VE YÖNETİM KURULUNA: KOMİK OLUYORSUNUZ 

Bandırmaspor yönetim kurulunun almış olduğu son kararı değerlendiren Bandırma'nın efsane futbol insanı Süleyman Takunyacıoğlu eleştirel yaklaşımlarda bulundu.
Yönetim kurulunun aldığı karar bırakın profesyonel takımları mahalle takımlarında bile alınabilecek karar olmadığının altını çizen Takunyacıoğlu " Ortada komik ötesi grotesk bir durum var . Birincisi bir insan resmi olarak, hem kulüp başkanı hem de onursal başkan olamaz. Bu durum bırakın insanları onurlandırmayı, hayatın akışına bile terstir. Bu şuna benziyor . Kuantum fiziği aleminde miyiz ? Bu tuhaf durum Schrödinger'in Kedisi  tezi gibi; hem var, hem yok . 
İkincisi Bandırmaspor'un onursal başkanı zaten var. O da Dursun Mirza. Kaldı ki ; sayın Mirza onursal başkanlık konusunda ben onursal başkanlığı bırakıyorum demekle bırakılamaz, dolayısıyla yönetim kurulunun  almış  olduğu onursal başkanlık kararı reelde hükümsüzdür. Ayrıca yönetimin açıkladığı kararlarda söz edilen, sekiz tane asbaşkan açıklaması da başka bir tuhaflık ki ; dünyada örneği yoktur ve bir an önce bu komik kararın düzeltilmesi gerekir." ifadesini kullandı. 

29-11-2022