Taraftar İsyanda !

Taraftar İsyanda.

Bandırmaspor'dan teknik direktör İsmail Ertekin raporu doğrultusunda takım kaptanı Ali Serin ,Muharrem Ozan Cengizve Oğuz Özden ile yolların ayrıldığı açıklandı. Bandırmaspor'un şampiyonluklarında büyük emekleri geçen bu 3 oyuncunun transfer ayının kapanmasına bir hafta kala takımdan bu şekilde gönderilmesine Bandırmaspor taraftarı transferde tek sorumlu olduğu iddia edilen Teknik sorumlu İsmail Ertekin'e sosyal medya hesaplarında ki eleştirilerinde büyük tepki göstererek "Hoca madem ki bu arkadaşları kadroda düşünmüyordu  niye transfer ayının sonunu bekledi bu saatten sonra kulüp bulmak kolay mı yapılanlar insanlığa vicdana sığar mı?  Bulamazlarsa ne olacak! Ah almaya ne gerek var ! diyerek Ertekin'e tepkilerini dile getirdi.

Bandırmaspor'un büyük ümitlerle  iddialı gittiği ve PTT 1.LİGİNDE ilk karşılaşması olan  Denizlispor deplasmanında farklı mağlup olarak geri dönmesi bir kısım taraftarlar arasında ümitsizliğe  yol açmasından sonra takımla igili son gelişmelerle ilgili haberler  sosyal medyada yoğun tepkiler şeklinde yer aldı.

Tepkilerin genelinde özellikle Brezilyalıların ağır olduğu geri dönemediği ortak düşüncelerinde yorumları paylaşılırken bu ligi bu futbolcularla çıkarmamız imkansız tespitleriyle birlikte yapılan değerlendirmelerde geçen yıl takımı şampiyon yapan genç ve kaynaşmış ekibe bir şans dahi tanınmaması üzerine yoğun eleştiriler yönetimin transfer politikası üzerinde oldu.

Takımın yıllar sonra 1. Lige çıkmasında emekleri geçmiş kadrodan çok sayıda ismin transfer öncesi anlaşılarak gönderilmesinden sonra  transferin bitimine sayılı günler kala yılladan beri kulübe hizmetleri tarihe geçmiş bir Ali Serin Olmak üzere Muharrem Ozan Cengiz ve Oğuz Özden'inde son haberlere göre gönderilecek olması taraftarların sosyal medya paylaşımlarının ana konusu oldu. Bir kısım taraftarlar mağdur sporcularla ilgili duygusal paylaşımlarda bulunurken az sayıda taraftar da profesyonellikte bu tür sürecin yaşanmasının normal olduğunu  sonuçta sistemin acımasız çarkının  böyle döndüğü üzerine düşüncelerini paylaştılar.

SERHAT OZAR