Tolga Tosun Ankara'da Kemal Kılıçdaroğlu İle Görüştü

Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun sürpriz bir ziyaret programıyla Ankara'ya gitti ve  Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezinde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile bir araya geldi. Başkan Tosun'un ziyaretine CHP Bandırma İlçe Başkanı Selim Panç eşlik etti. 

Başkan Tosun Genel Başkan Kılıçdaroğlu'na takdim ettiği hediyeler arasında  Bandırma Belediyesi'nin sosyal destek kampanyası çerçevesinde ürettirip  ihtiyaç sahiplerine bedava dağıttığı özel üretim BANSÜT markalı sütün yer alması Kılıçdaroğlu'nca memnuniyetle karşılandı. . Başkan Tosun ziyaretle ilgili paylaşımında  "Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezinde CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ile bir araya geldik.ve Bandırma Belediyesi’nin yerine getirdiği hizmet ve çalışmalarla ilgili bilgi verdik. Ziyarete CHP Bandırma İlçe Başkanı Dr. Selim Panç’ta katıldı.
Genel Başkanımız Kılıçdaroğlu ile yaptığımız ikili görüşmede Bandırma Belediyesi’nin yapım süreçleri son aşamaya gelen ve devam eden yapı projeleri, sosyal sorumluluk projeleri ve Belediye çalışmaları hakkında bilgi verdik."ifadesini kullandı.

02-02-2021/