Tolga Tosun Fatma Şahin ve Zeydan Karalar'a Bandırma Ürünleri Hediye Etti

BAŞKAN TOLGA TOSUN, ADANA VE GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLARIYLA BİR ARAYA GELDİ

Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde düzenlenen EMİTT - Doğu Akdeniz Uluslararası Ulaşım ve Seyehat Fuarı'nın açılış programında yer aldı.

 Başkan Tolga Tosun açılış programında Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ile bir araya gelerek fuar ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Belediye Başkan Av. Tolga Tosun, Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Erdek Belediye Başkanı Hüseyin Sarı, Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin ve Gömeç Belediye Başkanı Mehmet İrem Himam ile bir araya gelerek organizasyonla ilgili görüş alışverişinde bulundu. Belediye Başkanlarından oluşan heyet daha sonra fuar kapsamında yer alan Adana, Gaziantep, Nevşehir gibi şehirlerin standlarını ziyaret ederek Belediye Başkanlarıyla bir araya geldi.

Başkan Tolga Tosun; Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ile bir süre sohbet ederek Bandırma tanıtımlarının yer aldığı yayın ve ürünlerden kendilerine hediye etti.

30-01-2020