Yeter Ama !

YETER AMA.
Kentimizde oynayacağımız,Ankarademirspor maçının önemi çok büyüktü.Maçın başında bulduğumuz gol ile öne geçtikten sonra son dakikada penaltıdan yediğimiz gol sonucunda sahamızda 1 puan alıp liderliğimizi koruduk.
Bu maçtaki Hocamızın oyun ve oyuncu tercihlerine ve oyuncu değişikliklerinin yerinde ve zamanında yapılıp yapılmadığı konularına girmeyeceğim.

Maçı 82-83 yıllarında takımımızda stoper oynayan Levent Sayın ve aynı dönemde sağ kanatta oynayan Bekir Yaşar,Hüseyin(Sevillâ)Ali,Atila ülbe, Eski futbolcularımızdan Süleyman Oruç ve Ali,Mehmet Özbanıca ile birlikte eski kapalıda seyrettik.Seyirci mükemmel di, iki kapalı da ful dolu idi.

Trübünde arkamızda maçı seyreden Bandırmaspor formalı ve atkılı (50 yaşlarında)kardeşimiz maçın başından bitiş düdüğüne kadar susmadı.Arkadaşlarım ile birlikte kendisine dönüp seni dinlemekten maçı seyredemiyoruz,YETER AMA! dedik.
Hani bir söz vardır,”5 lira ver konuşturtmazsın 10 lira ver susturamazsın”cinsinden.
Bir bilen yanındaki arkadaşına konuşmaya devam ediyor “yok efendim gollük pasa jeneriklik dömü Vole ile gol atıcam derken hem 2-0 öne geçmeği kaçırıp iki puan hediye ettik.
Bu hocamız ile bu düşünce ile şampiyon  olacağımıza inanmıyorum,Ancak! Playoff lara kalabiliriz, hocamız daha evvel(Sarıyer) Play-off’larda yer almıştı.Hoca sezon başından beri oyuncu ve oyun sistemini bir türlü oturtamadı.
Bizim takıma Beşiktaşlı Atiba gibi kesici orta saha,bir stoper birde iyi açık lazım”dedi.
İçimden trübünlerde amma çok HOCA varmış dedim.
Yanlız şu gerçeği de sizle paylaşmam gerekir.Yediğimiz penaltı golünden sonra adamın gözünden yaşlar aktığını harbiden hep birlikte gördük.Adam hocaya isyan ediyordu, niye oyunu soğutmak ve rahatlamak için oyuncu değişikliğini zamanında yapmadın senin yüzünden berabere kaldık diye feryat ediyordu.

Ben ve birlikte maçı izlediğimiz arkadaşlarım Bandırmaspor’un sezon sonunda Şampiyonluk kupasını alacağımızı yürekten İnanıyoruz..
Ne Mutlu Bandırmalı ve Bandırmasporluyum Diyene.