'Yıldızlar Afiş Çekiminde Buluştular'‏

Çekimleri 23 Haziran’da tamamlanan, yapımcılığını ve başrolünü Yavuz Seçkin’in üstlendiği ‘Yıldızlar Da Kayar: Das Borak’ filminin başrol oyuncuları geçtiğimiz gün afiş çekiminde bir araya geldi.

Altan Erkekli, Altan Gördüm, Ali Erkazan, Serenay Aktaş, Ali Rıza Tanyeli, Veysel Diker, Larissa Gacemer, Görkem Mete Demir gibi isimlerin rol aldığı filmde, ‘Saba Tümer, Mesut Yar, Tan Taşçı, Özgün, Cem Belevi, Murat Evgin, Volkan Kantoğlu, Didem Taslan, Sibel Gökçe, Fulden Akyürek ve Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar’ gibi ünlü isimler de konuk oyuncu olarak yer aldı.
Sarıyer’de bir fotoğraf stüdyosunda yapılan afiş çekimine filmin başrol oyuncuları, Yavuz Seçkin, Altan Erkekli, Serenay Aktaş, Ali Erkazan, Ali Rıza Tanyeli, Veysel Diker, Larissa Gacemer ve Görkem Mete Demir katıldı.
 

YÜZÜNÜZÜ GÜLDÜRMEYE GELİYORUZ!’

Kahkahanın eksik olmadığı güne dair Yavuz Seçkin; ‘Aile Komedisi sloganıyla yola çıktığımız, 20 yıldır biriktirdiğim dostlarım ile çektiğim filmimizin bütün hazırlıkları tamamlanmak üzere. Afişimiz de çok yakında izleyiciyle buluşacak. 16 Eylül’de vizyondayız. Yüzünüzü güldürmeye geliyoruz.’ dedi.

5 saat süren çekimlerin ardından ünlü isimler birbirlerini alkışlayarak, vedalaştı. Filmin ön gösteriminin ise Eylül’ün ilk haftası olması bekleniyor.