Yurttaş Bakkal " Sonuna Kadar Devlet Sonsuza Kadar Millet Tercihimiz Evet"

MHP Bandırma İlçe Teşkilatı Başkanı Yurttaş Bakkal  basın bildirisi yayınladı. "SONUNA KADAR DEVLET, SONSUZA KADAR MİLLET, TERCİHİMİZ EVET DİYORUZ"

SAYIN BASIN
 16 NİSAN 2017 TARİHİNDE YAPILACAK OLAN ANAYASA DEĞİŞİKLİĞİ REFERANDUMU ÇALIŞMALARI KAPSAMINDA; 28 MART 2017 GÜNÜ YEREL BASINDA YAYIMLANAN HABERDE İSİMLERİ YAZILAN
-YÖNETİM KURULU ÜYEMİZ:   İBRAHİM ÖZBEYLİ,
-GEÇMİŞ DÖNEM İLÇE BAŞKANLARIMIZDAN:  ALİ ERTAŞ
-GEÇMİŞ DÖNEM İLÇE SEKRETERLERİMİZDEN: EYÜP ÜNSAL
-GEÇMİŞ DÖNEM KADIN KOLLARI BAŞKANLARIMIZDAN: SEHABAT ÜNSAL’IN, BÖYLE BİR ÇALIŞMADAN HABERLERİ OLMADIĞI VE TERCİHLERİNİN HER DAİM MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ GENEL BAŞKANI SAYIN DR. DEVLET BAHÇELİ BEY VE TEŞKİLATLARININ YANINDA OLDUKLARINI TARAFIMIZA BEYAN ETTİLER. 16 NİSAN 2017 TARİHİNDE YAPILACAK OLAN ANAYASA DEĞİŞİKLİĞİ REFERANDUMUNDA TERCİHLERİNİN EVET OLDUĞUNU VE KAMUOYU TARAFINDAN TEŞKİLATIMIZ ADIYLA BÖYLE BİR AÇIKLAMA YAPILMASINI İFADE ETMİŞLERDİR.
               BİZ MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ BANDIRMA İLÇE TEŞKİLATI OLARAK, HER DAİM GENEL BAŞKANIMIZIN GÖSTERDİĞİ HEDEFLER DOĞRULTUSUNDA YÜRÜYECEĞİMİZİ BEYAN EDERİZ. “SONUNA KADAR DEVLET, SONSUZA KADAR MİLLET, TERCİHİMİZ EVET DİYORUZ.”
DEĞERLİ BASIN; 4 NİSAN 1997 TARİHİNDE VEFAT EDEN RAHMETLİ BAŞBUĞ ALPARSLAN TÜRKEŞ BEY’İN FİZİKEN ARAMIZDAN AYRILIŞININ 20. SENESİ OLMASI SEBEBİYLE, 4 NİSAN 2017 SALI GÜNÜ HADARÇAVUŞ CAMİİ YANINDA SAAT 11:00/17:00 ARASI LOKMA HAYRIMIZ OLACAKTIR. AYNI GÜN AKŞAM NAMAZI SONRASI HAYDARÇAVUŞ CAMİİ’NDE  ÜLKÜ OCAKLARI EĞİTİM VE KÜLTÜR VAKFI BANDIRMA TEŞKİLATI TARAFINDAN YASİN-İ ŞERİF OKUTULACAKTIR. BÜTÜN DAVA ARKADAŞLARIMIZ VE VATANDAŞLARIMIZ DAVETLİDİR.  SEVGİ VE SAYGILARIMIZLA.
NE MUTLU TÜRK’ÜM DİYENE
                                                                                                                             

YURTTAŞ BAKKAL                                                                                                        

 MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
BANDIRMA İLÇE BAŞLANI