Künye

Bandırma Gerçek Gazetesi - Bandırma Gerçek Medya - Kuruluş 2009 - Kurucusu : Süleyman Takunyacıoğlu / Mehmet Leventoğlu .

E-posta : gazetegercek@hotmail.com

Haber Sitesi Link Adresi:

www.gercekbandirma.com 

Whats-Up  : 05374044833

BANDIRMA GERÇEK GAZETESİ ANADOLU AJANSI  HABER AĞI ABONESİDİR

 İNT. GZT. ABONE BEDELİ  GÜNLÜK 3  TL'DİR 

Twitter Link: https://twitter.com/BandirmaGercek

Facebook Link. https://www.facebook.com/GercekMedyaBandirma

Facebook Grup :https://www.facebook.com/groups/bandirmagercek/

İmtiyaz sahibi , Sorumlu Yazı İşleri Müdürü: MEHMET LEVENTOĞLU 

Yönetim Yeri: Hacı Yusuf Mahallesi İstiklal Caddesi  No 14

Genel Yayın Direktörü: MEHMET LEVENTOĞLU

Haber Direktörü: SEDAT KUTBEK 

Hukuk İşleri: Av. GÜVEN SUBAŞI

İlan ve Reklam İletişim : CANSU AYDOĞAN - 0554 707 55 58 - 05374044833

Yayın Sahibi Temsilcisi: ÖMER BEYAZ  

Dijital Grafik Tasarım : SENA BEYAZ

Büro Sorumlusu: İSMAİL YILMAZ 

Spor Müdürü: MAHMUT ÖZKAPLAN

Muhabir : İSMAİL YILMAZ,/NURİ BAYNAZOĞLU

Fahri Olarak Katkıda Bulunan Yerel Muhabirler :  ÖMÜR ŞEN, İSMAİL YILMAZ,  EMEL MORALI, TEMEL HEKİMOĞLU,FATİH ÖZCAN, 

YAZI KURULU VE KATKIDA BULUNANLAR: Erdem Özcan ,Sedat Kutbek, Süha Oral, Sebahattin Pravadılı, Op.Dr.Sinan Beyhan, Sedat Pamuk,Turhan Feyizoğlu, Yaşar Kırbıyık, Aysel Beyaz, H. Gencer Uçar, Berkan Kozan, Fikret Çağın, Ömür Altınel, Ulviye Kara Akcoş, Hasan Topuz, Mehmet Metin Caner, Halid Özkul, Ramazan Narin, Yaşar Kırbıyık, Aydın Akbal, Av. Remzi Kısa, Orhan Seyrek, Mehmet Leventoğlu, Pepe Zarko,Şaban Özdemir, Sebahattin Arif, Sevil Ağtaş, Cevat Yılmaz,Özgür Uysal,Derya Balcı,Eğitim-Sen Bandırma, Gündoğdu Yıldırım,

Bandırma Gerçek Gazetesi tarafsız değildir , Mustafa Kemal Atatürk'ün Türkiye Cumhuriyetine dair kurucu ilkeleri ve aydınlanma hedefi doğrultusu önceliğinde   haber iletişim paylaşım hizmetinde kamu yararına tüm farklı düşüncelerin de özgürce ifade edilebilmesi sürecinde halkın gözü kulağı ve sesi olma misyonu görev bilinciyle yayınlanmaktadır. Gazetede yer alan Köşe Yazılar'ı  yazarların kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Bandırma Gerçek Medya  Grubu'nun kurumsal bakış açısıyla örtüşebilir ya da örtüşmeyebilir, kriter önceliği, düşüncelerin eleştiriye açık etik çerçevede ifadesidir.

Köşe yazılarının içerdiği kişiye ait subjektif düşünceler Bandırma Gerçek Gazetesi'nin  GENEL YAYIN POLİTİKA'sını temsil ettiği anlamına gelmez düşüncelerin özgür ifadesine  katkı amaçlıdır  makalede yer alan fikirler yazara aittir ve Bandırma Gerçek gazetesinin  editoryal politikasını yansıtmayabilir. Görüş ve düşüncelere yanıt hakkı etik kurallarımız gereğince yerine getirilir. Yayınlanan yazılar özel haberler kaynak göstermek ve link vermek  suretiyle izinsiz kullanılabilir. 

BANDIRMA GERÇEK MEDYA GÜNEY MARMARA ÇALIŞAN GAZETECİLER DERNEĞİ CEMİYETİ ÜYESİ VE ANADOLU AJANSI ABONESİDİR.

İLAN ,REKLAM ,BÜLTEN  VE ÖZEL DUYURU ÜCRETLERİ - 2023

www.gazetegercek.com  2023 reklam tarifelerin , yıllık ödemelerde ücretin % 50'si, 6 aylık ödemelerde % 40'ı, 3 aylık ödemelerde yüzde 25'i kadar indirim yapılır.. Fiyatlar 31 Aralık 2023 ye kadar geçerli.

 Reklam vermek için gazetegercek@hotmail  adresine mail atabilir veya 0532 3432637 / 0537 4044833 nolu telefonu arayabilir Whatsap'tan mesaj atabilirsiniz 

Logo Üstü: tam günlük 500 TL  , Manşet Haber Linki Günlük : 200 TL , Manşet Altı Güncel  Haber Günlük : 100 TL, Köşe Yazarları Sekmesi  Altı : 50 TL , Mesleki - Tanıtım Haber/Advertorial / Sosyal Medya Paylaşım DAHİL - günlük 100 - 6 aylık 3000 TL

Basılı Gazete yıllık abone  - 1000 TL 

Reklam ,kutlama  ilan ve  abone ödeme  hesap no : İBAN: TR 21 0001 5001 5800 7293 4395 55 - VAKIFBANK - Mehmet Leventoğlu

Fiyatlara KDV Dahildir. Fatura  e-fatura bilgilerini İletiniz.

Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası

1. Bandırma Gerçek Gazetesi www.gercekbandirma.com , gizliliğinizi korumak ve kullanılmakta bulunan teknolojik altyapıdan en üst seviyede yararlanmanızı sağlayabilmek amacıyla; kişisel bilgi ve veri güvenliğiniz için çeşitli gizlilik ilkeleri benimsemiştir. 
2. Bandırma Gerçek ziyaret etmekle ve/veya kullanmakla ve/veya üye olmakla belirtilen bu ilkelerin tümü kullanıcı tarafından kabul edilmiş sayılır. Gazete internet Sitesinde belirtilen iletişim adreslerinden birisi ile kendisine yapılacak geri bildirimler doğrultusunda, “Gizlilik Bildirimi” bölümünde düzeltme ve güncelleme gibi işlemleri, önceden bildirmeksizin her zaman yapabilir. “Gizlilik Bildirimi” bölümünü belli aralıklarla güncelleyebilir ve kullanıcı belli aralıklarla bu bölümü ziyaret ederek yeni gelişmelerden haberdar olabilir.

3. Bandırma Gerçek Gazetesi, ziyaretçileri ya da kullanıcıları tarafından  kendisine elektronik ortamdan iletilen her türden kişisel bilgileri ve verileri üçüncü kişilere hiç bir şekilde iletmeyecek ve açıklamayacaktır. 

4. Sitedeki sistemle ilgili sorunların tanımlanabilmesi ve Bandırma Gerçek -www.gercekbandirma.com sitesinde çıkabilecek muhtemel sorunların acil olarak giderilmesi için, gerektiğinde kullanıcıların IP adresini kaydedebilir ve bu kayıtları anılan bu amaçlarla kullanabilir. Bu IP adresleri, kullanıcılarını ve ziyaretçilerini genel anlamda tanımlamak ve kapsamlı şekilde demografik veri toplayabilmek amacıyla kullanılabilir. Sitenin 5651 sayılı yasada belirtilen trafik verisi saklama yükümlülükleri ayrıca saklıdır.

5. Bandırma Gerçek internetiletişim  Sitesine kayıt olarak üye sıfatının kazanılması için veya üye olmaksızın çeşitli servis ve içeriklerden faydalanabilmesi için, ziyaretçilerin kendileriyle ilgili bir takım kişisel bilgilerini (örnek olarak: isim ve soy isim, telefon numarası, posta adresi, e-posta adresi vb.) formlar aracılığıyla kayıt olmaları gerekmektedir. (Geçici olarak uygulanmamaktadır)  kayıt sırasında talep edebileceği bu bilgiler sistemde kayıtlı olarak tutulabilir. İletilen bu kişisel bilgiler, gerektiğinde kullanıcılarla iletişime geçmek amacıyla kullanıcı tarafından aktarılan bilgiler veya Site üzerinden yapılan işlemlerde ortaya koyulan ilgili bilgiler Bandırma Gerçek Gazetesi  ve işbirliği içinde olduğu diğer kişi ve kurumlar tarafından kullanıcının kimliği hiç bir şekilde açığa çıkarılmaksızın sadece çeşitli istatistiki değerlendirmeler, izinli iletişim ve pazarlama, veri tabanı oluşturma çabaları ve pazar araştırmaları yapma gibi durumlar dahilinde kullanılabilir.

6. Bandırma Gerçek site içerisinde başkaca sitelere link (bağlantı) sağlayabilir ancak bu bağlantı yoluyla erişilen diğer sitelerin yayın politikalarına ya da barındırdıkları diğer içeriklere yönelik olmak üzere hiç bir sorumluluk taşımamaktadır.

7. Kullanıcıya ait kişisel bilgiler, ad ve soy ad, adres, telefon numarası, elektronik posta adresi ve kullanıcıyı  Bandırma Gerçek Gazetesi olarak işbu gizlilik bildiriminde aksi belirtilmedikçe kişisel bilgilerden herhangi birini üçüncü kişilere hiç bir şekilde açıklamayacaktır.  Kanun, KHK, Yönetmelik vb. yetkili hukuki makamlar tarafından çıkarılan ve yürürlükte bulunan hukuk kurallarının getirdiği zorunluluklara uyulmasının gerektiği haller istisnadır.
Bandırma Gerçek Sitesinin kullanıcılarıyla arasındaki sözleşmelerin gereklerinin yerine getirilmesi ve bunların uygulamaya konulmalarıyla ilgili hallerde,
Yetkili idari ve/veya adli makamlar tarafından usuli yöntemine uygun olarak yürütülen bir araştırma veya soruşturma doğrultusunda kullanıcılarla ilgili bilgi talep edilmesi hallerinde,
Kullanıcıların haklarını veya güvenliklerini koruma amacıyla bilgi verilebilir.

8. Bandırma Gerçek Gazetesi İnternet haber ve iletişim  sitesinde yayınlama ve paylaşma görevinde kendisine verilen ve kamu yararı gereği yayınlanan gizli bilgileri  kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır olarak saklamayı yükümlülük olarak kabul ettiğini ve gizliliğin sağlanıp sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir parçasının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye açıklanmasını önleme gereği olan gerekli tüm tedbirleri almayı ve üzerine düşen tüm özeni tam olarak göstermeyi işbu bildirimle taahhüt etmektedir.

9-. Bandırma Gerçek Gazetesi tarafından site içerisinde düzenlenebilecek periyodik veya periyodik olmayan anketlere cevap veren kullanıcılardan talep edilebilecek bilgiler de, Bandırma Gerçek Gazetesi ve işbirliği içindeki kişi ya da kurumlar tarafından bu kullanıcılara doğrudan pazarlama yapmak, istatistiki analizler yapmak ve özel bir veri tabanı oluşturmak amacıyla da kullanılabilmektedir.

10. Bandırma Gerçek Gazetesi İnternet sitesi işbu gizlilik bildiriminde geçen hükümleri gerekli gördüğü anlarda internet sayfasında yayınlamak şartıyla değiştirebilir,değişiklik yaptığı gizlilik bildirimi hükümleri, ilgili sayfada yayınlandığı tarihte yürürlüğe girmiş kabul edilir.

DAHA ÖZGÜR VE DAHA KAPSAMLI YAYIN İÇİN ABONELİK SİSTEMİ YAKINDA..

Bandırma Gerçek Gazetesi 2009 yılında kuruldu. Kısa bir süre içinde doğrudan ve Mustafa Kemal Atatürk'ün Türkiye'nın kurucu değerleri ve aydınlanma kriterlerine paralel taraflı duruşuyla okuyuculardan gelen güvenle Balıkesir'de uzun yıllardan beri ilk sıradaki yerini koruyor. İşimiz yerel,bölgesel ve dünya gündemini hızla okuyucuya iletmek ve haber yapmak. 

Bu gazete elektronik dünya ya geçiş aşamasında basılı olmayacak. PDF formatında Bandırma Gerçek Gazetesi  her sabah 7’de abonelerin posta kutularında ya da SMS kutularında yerini alacak. GELEN MESAJA TIKLADIĞINIZDA GAZETEMİZİ BAŞTAN SONA OKUYACAKSINIZ. Yerel Siyasetten ekonomiye, dış politikaya, dosya konularına, tematik sayfalara, spordan magazine bir gazetede ne varsa Bandırma Gerçek de o olacak.

Toplumu ilgilendiren hiç bir haber yok sayılmayacak  gizlenmeyecek. Kime yarar, kime zarar verir diye önden muhasebe yapılmayacak, öncelik kamuoyunun ‘’haber alma hakkı’’nda olacak.Köşe yazarlarımız yerel ve dünya gündemini kendi görüşlerine göre değerlendirerek kamuoyuna özgürce iletebilecek. Sosyal medya mecralarında paylaşılacak ve geri dönüş eleştirilere etik kurallar dahilinde yer verilecek.

Farklı kesimlerden, görüşlerden yazarlar kendi pencerelerinden olaylara bakışlarını, analizlerini uzman oldukları konularda yorumlarını Bandırma Gerçek  okuyucularına ulaştıracak.

Bandırma Gerçek sansür ve otosansürün ,gerçek haberciliğin en önemli engeli  olduğu gerçeğinden hareketle, farklı görüşlerin demokrasinin temeli olan insanın  doğru karar vermesine verdiği katkının bilinciyle hareket edecek.Bu nedenle okuyucularımızdan  hiçbir kişinin ,kurumun ajandalı basın bülteni olmaması adına  özveriyle ve imece kültürüyle sürdürülen  Bandırma Gerçek Gazetesi haber ve iletişim hizmetinin resmi ve temel sürdürülebilir giderleri için  günde 2 TL karşılığı abone olmaları gerekiyor.

Abonelerin  verecekleri mütevazı katkı ile  BANDIRMA GERÇEK GAZETESİ  yayın hayatını devam ettirecektir..

ABONELİK LİNKİMİZ HAZIRLANIYOR 

BANDIRMA GERÇEK GAZETESİ  YAZI KURULU