Sizler Bandırmaspor'a İhanet Ediyorsunuz!

Evet geçtiğimiz Cumartesi günü Bandırma 17 Eylül stadında, bir daha kesinlikle görmek istemeyeceğimiz  futbol kazası izledik. Karşılaşmanın ilk kırkbeş dakikasını 3-0 önde bitirip, ikinci kırbeşte sahaya çıkıyorsun 'İnanılmaz bir rahatlık' sanki maç bitti. Tabii ki rakipten arka arkaya gelen goller sonrasında, hiç kimsenin beklemediği kabus gibi bir sonuç...
Üzüldük mü? Çok üzüldük, bu yenilgi bize yekıştı mı?, Yakışmadı.. 
İlk on hedefinde önemli bir üç puan kaybettik mi? Evet kaybettik ama hiç bir şey dünyanın sonu değildir. Burada asıl üzücü olan, maç sonunda devreye giren kendini taraftar sanan klavyeci trollerdir.Aman Allahım, inanılmaz hakaretler, saçma sapan yorumlar, abuk sabuk komple teorileri yazmaktan hiç sıkılıp, utanmadınız mı?
Taraftar kısaca taraf demektir. peki taraftarsan taraf olduklarına niçin hakaret ve küfür ediyorsun?
Taraftarsan taraf olduğun armanı sonuna kadar desteklersin. Bandırmaspor'a taraf olanlar Bandırmaspor forması altında mücadele eden kimseye hakaret ve küfür etme hakkına sahip değilsiniz. Hele hele 57 yılllık bir camiayı maç sattınız gibi çok çirkin suçlama hakkına hiç sahip değilsiniz.
Yönetimler, teknik adamlar, futbolcular hata yapabilirler. Ama bu demek değildir ki, sen oturacaksın klavyenin başına, açacaksın çakma hesabını, sonrası veryansın düzgit. Yok böyle bir şey, ayıp oluyor arkadaşlar. İnsanda biraz Allah korkusu olur. Senin sövüp saydığın, hakaretler yağdırdığın, Bandırmaspor camiasına hizmet eden insanların çoluk, çocukları, anne, babaları ve aileleri yok mu? Aynı küfürler aynı hakaretler size de yapılsa zorunuza gitmez mi?
Eleştireceksiniz saygı çerçevesinde 'ADAM' gibi eleştireceksiniz...
Hoca yanlış oyuncu değiştirmiş olabilir, sahada formsuz olan futbolcular olabilir, takımın fiziksel gücü düşük olabilir gibi olumlu eleştiriler, her zaman olacaktır. Ama sizler eleştiri diyemeceğimiz hakaretle Bandırmaspor'a ihanet ediyorsunuz.Bandırmaspor'u sabote etmek için fırsat kolluyorsunuz. Ne yazık ki, sizler gerçek taraftar değilsiniz. Çekin elinizi Bandırmaspor'dan, kalanlar yeter...
Sizlerin yaptığı tek iş, hedefe giden yola taş koymaktır.
Serhat Ozar
Bandırma- 10.01.2022