PLASE - Muharrem Şen

İÇİM YANIYOR...!!

İÇİM YANIYOR...!!
Kümede kalmak için mutlaka yenmemiz gereken,Samsunspor maçında takımımız 0-0 berabere kalınca Yeni çıktığımız Lig'te tutunamayıp 2 lige düştük.
Yurt dışında teyze oğlum Yavuz Durak ile evde gözlerimiz doldu.
Bu maçta Atabey çiçek,Doğan Karakuş ve Bolu Maçı öncesi parasını alamadığı gerekçesi ile bu maça gitmeyen Gökhan Karadeniz bizleri hayal kırıklığına uğrattı.

BANDIRMASPOR'DA GÜLLER AÇIYOR..

 Bandırmaspor,Göztepe maçı sabahı Kristal Cafe önünde Bandırmaspor Taraftarlar Derneği Başkanı "Tavşan" Mustafa Diler Kardeşimi gördüm."Hayırdır Tavşan,Taraftarlarla maç öncesi Kahvaltı mı var?"dedim."Yok Abi, Misafir Göztepe taraftarlarına kahvaltı vericez"dedi.Çok duygulandım işte bu,dostluk kardeşlik ve Fair-Play,hak eden kazansının bir mesajından başka birşey değildi..Bandırmalılar ve Bandırmasporlular misafir perverdirler..80-81 Sezonunda Kentimizde oynadığımız Karşıyaka Maçında aldığımız beraberlik sayesinde Göztepe o günkü adıyla 1. lige çıktı.(Şimdiki ismi Süper lig idi).

BANDIRMASPOR'DA HÜSRAN...!!

Bandırmaspor-Giresunspor maçında takımımızın kazandığı penaltı atışını kullanmak için topun başına,Bandırmaspor'a Antalyaspordan bonservisi elinde olduğu halde sanki bonservisi Antalyaspor'daymış gibi çuvalla para ödenip alınan Ömer Kandemir geçince eyvah dedik,ve penaltıyı kaçırdı.Bu çok önemli maçtaki tüm ümitlerimiz ve beklentimiz bir anda yok oldu.Maçı kahvede birlikte izlediğimiz bir kardeşim şöyle dedi."imPARAtor hazretlerinin kaprisi ve ego'su yüzünden,Şampiyon olmuş takımdan haksız bir şekilde koparılmış "Hacı mustafa,Oğuz Kocabal,Oğuz Özden,Ali Serin,Muharrem Ozan,İsmet Hakkı Şimşe

BANDIRMASPOR'DA HAMİT SESLERİ..!!

BANDIRMASPOR'DA HAMİT SESLERİ..!!
Bandırma'da çıkan yerel gazetelerde ve Sosyal medyada yazan haberlerde GS li Hamit Altıntop'un Bandırmaspor'a Transfer olacağı haberleri okuyunca, kendi kendime" Ne alakası var soğan yağnisi ne !"dedim.
Hamit Kardeşimiz kentimize,Gezmeye,Balık yemeğe,Bandırma'mızın meşhur hediyelik Kelle Peynirini ve Koyun Yoğurdunu almaya gelecekse, buyursun gelsin, kendisini misafir edelim. Bandırmalılar Misafirperver insanlardır.-------
Bence birileri şaka yapıyor .

RSS - PLASE - Muharrem Şen beslemesine abone olun.