Bu ayıbı bize yaşattılar ya !!

REZİLLİK...!!
Suçlu ayağa kalk...

Bu durumun sorumluları, 1- Erhan Başkan.

2-imPARAtor Hazretleri,

3- akSAKALlı veziri azam efendi.

Bandırmaspor, kurulduğu1965 yılından bugüne kadar ilk defa Balıkesirspor'dan kalesinde BEŞ (5) gol gördü.

Bu ayıbı da bize yaşattılar ya..!

*

Bandırmaspor- Balıkesirspor maçı ile bir anımı sizlerle paylaşmak isterim.82-83 sezonunda Bandırma Cin Çukuru Stadyumu'nda Bandırmaspor'umuz 3-0 önde iken Yedek kulübesinde teknik Direktör Rahmetli Rıdvan Kösemihal ve Yönetici olarak Ben ve yedek oyuncularımız vardı.. Bandırmalı oyuncumuz Faruk kardeşimize stadyumun dışından yedek kulübesine askı ile çay getirtmiştim. Adeta galibiyeti kutlarcasına Keyif ile hep birlikte çay içmiştik..Nerden nereye..

*

Sezon başında Bandırmaspor'un teknik direktörü olan imPARAtor bir demecinde," Bandırmaspor Teknik Direktörsüz bile Ligi orta sıralarda bitirir" diye söylemişti.Onun için benim için rahat, koca imPARAtor yalan söyleyecek değil ya..!! Balıkesirspor- Bandırmaspor maçında yenen üç golü seyredince kahroldum. imPARAtor hazretlerinin elinde Bonservisi olan Ömer Kandemir'i 850.00 ₺ ye alınmasını istemesi boşunu değilmiş. Ilk yarıda Yenen üç (3) golde tam manası ile sağ tarafımız koridor oldu. Adeta yol geçen hanı. Balıkesirspor kaptanı o kulvarda Futbol resitali sunarken gollerinde ve asistlarindeki işini kolaylaştıran Ömer Kandemir kardeşimize ne kadar teşekkür etse azdır.Ruhsuz isteksiz adeta sezon sonu maçı oynayan oyuncularımızı kınıyorum. Yanlış transferlerle Çuval dolusu paralar verildi .

.Allah sonumuzu Hayırlı eylesin..İkinci yarı Balıkesirspor adeta maden bulmuş gibi gene sağ taraftan iki gol daha bulunca skor 5-0 oldu.

Ahd-e- vefası olmayan Bal-Kes taraftarının,Balıkesirsporun önce 2 lige sonra 1 lige ve Süper lige çıkmasında en büyük pay sahibi Bandırmaspor olduğunu unutarak, Bandırmaspor Kümeye,Vilayet adamın ...... Kor, Altı- Altı Tezahüratı beni çok ama çok üzdü.   İçimden Düşmez Kalkmaz Bir Allah'tır dedim..

Feyyaz Hocanın bu gelinen noktada hiç bir suçu yoktur. Bandırmaspor Basın Sözcüsü ve Genel Kaptanı Bu önemli derbi macı öncesinde Tesislere gidip iki futbolcunun tesislerde olmamasından dolayı Feyyaz Hoca'dan Yardımcı hocanın Istifasını istersen,o da ben onlarla geldim onlarla giderim der. Hocam Balıkesir maçı sonrasında konuşuruz demenin gereği de kalmaz. Zaten TRT 3 Spor kanalında bu maç öncesi yorumcunun Feyyaz' ın istifa edeceğini açıklamıştı.Takımımızın Bu sezon ki 3 üncü hocasının Ogün Temizkanoğlu olacağı duyumları alıyoruz..kim gelire gelsin bu saatten sonra mucize taşlarııyla gelsin.

Ne mutlu Bandırmalı ve Bandırmaspor'luyum Diyene..

MUHARREM ŞEN