Cemal Metin Avcı!!!

Kelimeler kifayetsiz kalıyor...

Eskiden Banvit veya Erpiliç gibi hazır kesilip temizlenmiş ürünler yoktu. Koçkaçan Çeşmesi civarında tavuk pazarı kurulur, gidip oradan kanlı canlı tavuğunu kendi elinle beğenip satın alırdın.

17-18 yaşlarındayım, kızlarla kapının önünde bahçede oturmuş sohbet ediyoruz. Rahmetli annem tavuğu getirip "şunu kes de akşama pişireyim, suyundan da çorba yaparım" dedi.
"Ama anne ben hiç tavuk kesmedim, beceremem" dedim.
Kızlar benimle dalga geçti "sen nasıl erkeksin, bi tavuğu bile kesemiyorsun" deyince sinirlenip çok fena gaza geldim.

Aldım elime bıçağı, döndüm kıbleye, kanatlarına ayağımla bastım...
Bir an o masum hayvanla göz göze geldik, "kıyma bana, kesme beni" der gibi gözümün içine baktı garibim...
Bıçak mı kördü, yoksa ben mi beceriksizim bilemedim ama en sonunda kan ter içinde çekip o masum hayvanın kafasını gövdesinden ayırmak zorunda kaldım.

O gün bu gündür tövbe ettim kesmiyorum efendim. Ve  bu güne kadar da hiçbir şey kesmedim. Bayramlarda kurban bile kesmedim, günahsa bana günah!.

**

Sen nasıl oluyor da biri seni terketti, seni reddetti, senden vazgeçti diye bir cana kıyıp hayatına son verebiliyorsun.

Üstelik evli ve bir kız çocuğu sahibiyken Cemal Metin Avcı!
Kelimeler kifayetsiz kalıyor...

Hasan Topuz/Erdek/Tatlısu - 22-07-2020

***

* Pınar Gültekin’i katleden Cemal Metin Avcı tutuklandı

Muğla’nın Ula ilçesinde 5 gündür kayıp olan ve dün Akyaka yakınlarındaki Yerkesik mevkiinde katledilmiş halde bulunan Sıtkı Koçman Üniversitesi öğrencisi Pınar Gültekin için başlatılan soruşturma kapsamında eski erkek arkadaşı olan fail Cemal Metin Avcı gözaltına alınmıştı.Pınar Gültekin'in cansız bedeni Muğla'nın Menteşe ilçesinde bulundu. Olayla ilgili gözaltına alınan eski sevgili Cemal Metin Avcı, cinayeti işlediğini itiraf etti. Katil zanlısınde,ifadesinde genç kızı boğarak öldürdüğü ve benzin dökerek varilde yaktığı  ortaya çıktı.