Mutaasıp Siyaset Çocukları..

MUTAASSIP SİYASET ÇOCUKLARI... 

Mutaassıp diyorum da, ailelerini iyi tanımadığım için mutaassıp aile çocukları diyemiyorum. Ama, yandaşlıktaki mutaassıp tavırları ile 2 Gerçek Gazetesi yazarı, (ben isim vererek yazıyorum) Mehmet LEVENTOĞLU ve Sedat KUTBEK...15/12/2021 ve 18/12/2021 tarihli köşe yazılarında nedense ? Bandırma Belediye Başkanı TOLGA TOSUN’u korumak, kollamak ve savunmak adına kalemi almışlar ellerine, nasıl avukatlık ve yandaşlık yaparız-ın örneklerini, makale diye okuyuculara sunmuşlar...Yazılarında isim kullanarak başlarına birşey gelmesinden ( Benim gibi hapse girmekten ) korktukları için, adımı zikretmemişler de...ben zikrediyorum, meşhur olsunlar !  Amenna ve sadakna !  

Tanıyalım bu yandaş avukatları... Mehmet LEVENTOĞLU sosyalist ama ; eski CHP Meclis üyesi ve Engels e atıf yaparak kapitalist para babalarının da burjuva ve komünist olabileceklerini iddia ederek kendini rahatlatıyor ( Kendisi de kapitalist ve vahşi kapitalist olma yolunda, emin adımlarla ilerliyor...).  Sedat KUTBEK de sosyalist ama, CHP li ve CHP deki masonik yapılara hayran, Rotaryen ve Lionslar onun ABİ dedikleri...ve kendisi CHP Belediyesinden salon alarak, nemalanmış bir arkadaşımız... 

Şimdi, taassup deyince aklımıza, din taassubu, aile taassubu v.d geliyor da, bir de parti taassubu var...yılların hastalıklı yapısıdır bu taassubiyet. Mensubiyetçilikten olacak, parti taassubu içine giren kişiler, partilerine, partinin lideri ve önde gelenlerine asla laf edilsin istemezler. Öyle ya, tapındıkları bu fikir ve kişiler asla yanlış yapmazlar değil mi ? Onların yanlış yaptığını iddia edenler, akılsız okumayan yazmayan cahillerdir. Allah tan AKP lilere özenip, kendilerine karşı çıkanları fetöcü-pkk lı diye, şimdilik yaftalamıyorlar şükredelim.   

Tedavisi olmayan Taassup hastalığına yakalanan mensubiyetçilerin, işleri çok zordur. Öyle ya, çarkın içinde olmak adına bir taassup içine girecekler, mutaassıp olacaklar ve onların kutsallarına başkası laf edecek...Ettirmezler ! Ama ben galiba onların CHP Partisi mensubiyetlerine, TOLGA TOSUN taassubiyetlerine ( af falan dilemeden) elmecbur laf edeceğim... 

BELEDİYE BAŞKANINDAN İŞ İSTEMEK DE, NE OLUYOR ?   

Benim bir çocuğum var diyelim...(2) Üniversitenin (2) Fakültesini bitirmiş...Türkiye işsizlik konusunda rekor kırıyor ve ekonomi savrulmuş ve çöküntü içindeyiz, MB faiz indiriyor, dolar ve döviz yükselirken rekorlar kırıyor, birileri zenginleşirken de halk yoksullaşıyor. Halktan alınanlar ve çalınanlar sayesinde birkısım çeteler zenginleşiyor, alım gücü azalan halk ta bizzat fakirleşiyor değil mi ? Bu düzende, yeşil komünist çeteler milyon-milyar dolarları hiç ederken, kırmızı komünistler de Belediyelerde zenginleşiyorlar...Halk nerede zenginleşecek belli değil ! Zenginleşmekten vazgeçtik de...

Şimdi ben, 2 üniversite bitirmiş, liyakatsa liyakat, yeterlilikse yeterlilik taşıyan çocuğuma iş bulmak için çırpınırken, destek de verdiğim bir Belediye Başkanından, çocuğum için iş istemişim de, o da söz vermiş (söz vermek başka şeye benzemez!) galiba çok ayıp etmişim...Öyle ya, etkili ve yetkili siyasetçiler önce kendi yandaşlarına sunacaklar o iş imkanını değil mi ? Sarhoş olsun, hırsız olsun, tecavüzcü olsun v.s ama bizden olsun, ama yeşil-kırmızı komünist olsun biz onlara iş aş kredi ve imkan veririz diyorlar. Ya diğerleri...yeşil ve kırmızı olmayanlar ne yapacak ? Onlar HALK...Onlar bizim köpeğimiz, güç bizde iktidar bizde ise, biz ne dersek o olur. Doğru masonların piramitleri de öyle...Üçgenin en üstündeki gözün altına masonlar yerleşmiş, altına kökü dışarda Rotaryenler ve Lionslar yerleşmiş, üçgenin tabanında çırpınan HALK ise, köle ve köpek gibi görülüyor ve o köpeklerden de, doğal olarak sadakat isteniyor. Sadık olmayan benim gibiler de, ‘VAYY SEN ÇOCUĞUNA İŞ İSTEDİN DE, İŞ VERİLMEDİ...’  diye Tolga TOSUN a eleştiri yöneltiyorsun, oysa TOLGA TOSUN şöyle başarılı, böyle mükemmel ! Öyle mi...? 

Haaa, Milletvekilliği döneminde de; AKP li arkadaşım Cemal ÖZTAYLAN a da, iki üniversite mezunu mühendis oğlumu, Aselsan-Havelsan biyerlere sok diye, yardım istemiştim de ; o da benim oğlum asgari ücretle çalışıyor, sen kendi oğlun için 6-7 bin lira maaşlı karizma iş istiyorsun... olmaz! demişti. Olmadı da... Onun oğlu şimdi sarayda, benim oğlum da... kendi çabaları ile, çok şükür aç kalmayacak bir işte çalışıyor... Fetöcü hakimler sayesinde alacağım olan 60-70 milyon param, ZAMAN AŞIMI maddesi ile hukuk cinayeti ile HİÇ edildi mesela, tecavüzcüleri yazdım diye hapislere atıldım mesela, yalaka dediklerim ve yazılarım için, yıllarca yargılandım-yargılanıyorum mesela...Bir de MHP-ANAP-DSP Döneminde, Bandırma Devlet Hastanesinin, Bandırma Eti Maden in bazı ihalelerini almıştım da, MHP nin atadığı sözde ülkücü bürokratlar, bu ihalelerimi iptal etmişler ve bana da, ‘SEN MENFAAT İÇİN Mİ ÜLKÜCÜ OLDUN ?’ falan demişlerdi... Öyle ya, mevkii makam ve para, onlara yakışıyor!  UNUTMADIM BUNLARI ! 

Yaşım 65, 50 yıldır da siyasetin ve sosyal hayatın içindeyim... Devletten ve siyasetten şimdiye kadar zerre faydalanmadım. Zerre menfaat elde etmedim...Biz HALK ız, sahi nereye gidelim arkadaş ?  Kendi çabalarımla da, bugünlere geldim. İŞ İSTEMEK ayıp değildir değil mi eyyy sayın yeşil ve kızıl komünistler, liboşlar, dönme sabeteyistler, masonlar ! Memleketi bütün kurumlarıyla işgal edip, parsellemiş olabilirsiniz de... yandaşlarınızla düşüp-kalkıyor ve onlara peşkeş çekiyor olabilirsiniz de... günün birinde yıkım yıkım yıkılıp sürünme moduna geçtiğinizde, sakın üstümüzde tepinen bunlar kim demeyin, ekmeğini pazarlık ettiğiniz ve soyup soğana çevirdiğiniz bu HALK, o üçgenin tepesinde olacak, sizler de bu üçgenin altında sürünüyor olacaksınız ! Sizi gidi akıllı elitler ! Sosyal faşistler ! 

PARTİ TAASSUBUNDA BOĞULMUŞ, MUTAASSIP SİYASET ÇOCUKLARI... Kafanızı sudan çıkarın da, gerçekleri konuşalım var mısınız ? Nasılsa hiç biriniz bu devlete benim verdiğim trilyon vergiler kadar vergi falan da vermediniz ! Iksırıncaya kadar yemek, tıksırıncaya içmek size... Siyaset yapıp bir yerlere gelmek için, herkese mavi boncuk ve vaad dağıtırken iyisiniz, herkese iş sözü verirken doğrusunuz da, söz verdiğiniz adam gelip, sizden sözün gereğini isteyince mi kötü oluyor ? İçinde HALK olmayan Rotaryen ve Lionslar mı verecek bizim ekmeğimizi ? HALK onların viskisi mi ? Viskisinin kadehi mi ? Başbuğ ATATÜRK ün kurduğu Cumhuriyet HALK Partisini, Cumhuriyet LİONS-ROTARYEN Partisine çevirdiniz... çok mu mutlusunuz ?  

CHP Bandırma Belediyesi ve Tolga TOSUN, Dursun MİRZA ya karşı... o sattı, biz hiçbirşey satmayacağız demiştiniz de, ETİMADEN in önündeki Bandırma için çok değerli 157 dönüm yeri, 30 dönümü ticari alan olan araziyi  satıverdiniz demi ? Hem de 2018 deki fiyat takdir komisyonunun belirlediği fiyatla ! 105 milyon gibi bir komik fiyata ! Leventoğlu bu satışı eleştirenleri eleştirmiş te, soruyorum ben de : 2021 de bu satılan yerin fiyat değerlemesini kim yapmış ? Değerlemenin altındaki imzalar kimler ? Çocuk mu aldatıyorsunuz ? 2018 de dolar 4-5 liraydı, şimdi 17-18 lira ! Kaybeden kim ? Bandırmalı değil mi ? O arazi kimin malıydı arkadaş ? Bandırmalıyı zarara uğrattınız da, kılıfına uydurduğunuz için, kamu zararı sizin için doğmamıştır değil mi ?  DEVAMI GELECEK...

BÜTÜN DOSYALARI TEK TEK AÇACAĞIM MERAK ETMEYİN ! Benim de KALEM im var ! 18/12/2021 NOGAYTÜRK