BALIKESİR'DE SPOR HAFTALIK PROGRAM
(05-12 ŞUBAT 2016)
05 ŞUBAT 2016 CUMA
14:00 EDREMİT VOLEYBOL ASLANLARI İZMİR PETKİM SPOR BÖLG. BAYAN VOLEYBOL (GRUP) AYVALIK S.S.
16:00 AYVALIKGÜCÜ BELEDİYE İZMİR MENEMEN BELEDİYE BÖLG. BAYAN VOLEYBOL (GRUP) AYVALIK S.S.
06 ŞUBAT 2016 CUMARTESİ
16:00 BEST BALIKESİR MAMAK BELEDİYE ANKARA D.S.İ. TÜRKİYE BASKETBOL LİGİ KURTDERELİ S.S.
14:00 EDREMİT BELEDİYESİ GÜRESPOR NEVŞEHİR HACI BEKTAŞ VELİ ÜNİV. TÜRKİYE KADINLAR BASKT.LİGİ GÜRE S.S.
14:00 EDREMİT VOLEYBOL ASLANLARI İZMİR MENEMEN BELEDİYE BÖLG. BAYAN VOLEYBOL (GRUP) AYVALIK S.S.
16:00 İZMİR PETKİM SPOR AYVALIKGÜCÜ BELEDİYE BÖLG. BAYAN VOLEYBOL (GRUP) AYVALIK S.S.
07 ŞUBAT 2016 PAZAR
13:30 BALIKESİR D.S.İ. DERİNCE YENİKENT VOLEYBOL BAYANLAR 3.LİG KURTDERELİ S.S.
16:00 BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE YEŞİLBAYRAMİÇ VOLEYBOL BAYANLAR 2.LİG KURTDERELİ S.S.
16:00 BİGADİÇ BELEDİYE KORKUTELİ GENÇLİK VOLEYBOL ERKEKLER 3.LİG BİGADİÇ S.S.
16:00 BALYA BELEDİYE İNEGÖL BELEDİYE ERK. BÖLGESEL BASKT.LİGİ EDREMİT S.S.
14:00 EDREMİT VOLEYBOL ASLANLARI AYVALIKGÜCÜ BELEDİYE BÖLG. BAYAN VOLEYBOL (GRUP) AYVALIK S.S.
16:00 İZMİR MENEMEN BELEDİYE İZMİR PETKİM SPOR BÖLG. BAYAN VOLEYBOL (GRUP) AYVALIK S.S.
11:00 4.GÖNEN GÜVERCİN FESTİVALİ FAHRİ DİLMAÇ S.S./GÖNEN
06-07 ŞUBAT 2016
11:30 2016 BRİÇ DÖRTLÜ TAKIMLAR BALIKESİR İL BİRİNCİLİĞİ BALIKESİR BRİÇ İHTİSAS SPOR KULÜBÜ/ALTIEYLÜL
08 ŞUBAT 2016 PAZARTESİ
20:00 BANDIRMA KIRMIZI BASKETBOL KLB. ERDEK SPOR KÜÇÜK ERKEKLER BASKETBOL BANDIRMA K.ALİ ACAR S.S.
09 ŞUBAT 2016 SALI
18:00 BEST BALIKESİR BASK.KLB. BALIKESİR D.S.İ. SPOR KÜÇÜK ERKEKLER BASKETBOL KURTDERELİ S.S.
20:30 AYV.AKD.BASK. G.S.K. KARAGÖZOĞLU İ.Ö.O. G.S.K. KÜÇÜK ERKEKLER BASKETBOL AYVALIK S.S.
18:00 BURHANİYE BELEDİYESPOR KÖRFEZ EFELER SPOR KÜÇÜK ERKEKLER BASKETBOL BURHANİYE S.S.
10 ŞUBAT 2016 ÇARŞAMBA
17:00 MANYAS BELEDİYE SPOR KLB. BANDIRMA BEŞİKTAŞLILAR SPOR KLB. VOLEYBOL YILDIZ BAYANLAR MANYAS S.S.
19:00 BANVİT BASKETBOL BİLBAO BASKET BASKETBOL EUROCUP BANDIRMA K.ALİ ACAR S.S.
11 ŞUBAT 2016 PERŞEMBE
20:30 AYV.GÜCÜ BELD.SPOR BURHANİYE BLD. SPOR KÜÇÜK ERKEKLER BASKETBOL AYVALIK S.S.
18:00 KÖRFEZ EFELER SPOR AYV.AKD.BASK. G.S.K. KÜÇÜK ERKEKLER BASKETBOL EDREMİT S.S.
12 ŞUBAT 2016 CUMA
20.00 BANVİT BASKETBOL KLB. BEST BALIKESİR BASK.KLB. KÜÇÜK ERKEKLER BASKETBOL BANDIRMA K.ALİ ACAR S.S.
18:00 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SP. KLB. AYVALIKGÜCÜ BLD. SP. KLB.(B) VOLEYBOL YILDIZ BAYANLAR KURTDERELİ S.S.
19:30 BALIKESİR D.S.İ. AYVALIKGÜCÜ BLD. SP. KLB.(A) VOLEYBOL YILDIZ BAYANLAR KURTDERELİ S.S.
06 ŞUBAT 2016 CUMARTESİ
12:00 B.Ş.BELEDİYESPOR BİGADİÇBLD.SPOR U19 FUTBOL MÜS. AHP BLD.TES
14:00 DURSUNBEYBLD.SPOR BİGADİÇBLD.SPOR U17 FUTBOL MÜS. AHP BLD.TES
10:00 HARB-İŞSPOR CEYLANSPOR U19 FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
12:00 BALIKESİRSPOR KARDEMİRKARABÜKSPOR U19 AKADEMİ LİGİ AHP 1 NO
14:00 BALIKESİRSPOR İNEGÖLSPOR U15 AKADEMİ LİGİ AHP 1 NO
12:00 BALIKESİRSPOR İNEGÖLSPOR U14 AKADEMİ LİGİ AHP 2 NO
12:00 BALIKESİRKARTALSPOR SINDIRGI BLD.SPOR U17 FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
14:00 G.O.PAŞASPOR SINDIRGI BLD.SPOR U19 FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
13:30 BALIKESİRSPOR KARDEMİRKARABÜKSPOR U21 AKADEMİ LİGİ SUSURLUK
13:00 ETİBORSPOR AYŞEBACIFATİHSPOR U19 FUTBOL MÜS. BİGADİÇ
14:00 SAVAŞTEPEBLD.SPOR B.Ş.BELEDİYESPOR U14 FUTBOL MÜS. SAVAŞTEPE
12:00 BURHANİYEBLD.SPOR EDREMİTBLD.SPOR U14 FUTBOL MÜS. BURHANİYE
12:00 SAKARYASPOR KÜÇÜKKÖYSPOR 1K FUTBOL MÜS. AYVALIK
12:00 2008 YENİMAH.SPOR GÖMEÇ BLD.SPOR U14 FUTBOL MÜS. ALİBEY
11:00 GÖNENBLD.SPOR REŞADİYESPOR U14 FUTBOL MÜS. GÖNEN SENT.
12:30 TAYFUNSPOR SARIKÖYSPOR U14 FUTBOL MÜS. GÖNEN SENT.
14:00 HASANBEYSPOR GÖNENKARŞIYAKASPOR U14 FUTBOL MÜS. GÖNEN SENT.
14:00 GÖNENBLD.SPOR BANDIRMASPOR U17 PLAY-OFF MANYAS
13:00 BANDRMAGÜCÜGENÇLİKSPOR BANDIRMA KARTALLARISPOR U14 FUTBOL MÜS. SANAYİ
07 ŞUBAT 2016 PAZAR
13:30 BANDIRMASPOR KONYA A.SELÇUKLUSPOR SPOR TOTO 2.LİG BANDIRMA
13:30 AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR PAYAŞSPOR SPOR TOTO 3.LİG AYVALIK
13:30 BURHANİYEBLD.SPOR GÖNENBLD.SPOR BAL LİGİ BURHANİYE
14:00 B.Ş.BELEDİYESPOR YAKUPKÖYSPOR SL FUTBOL MÜS AHP BLD.TES
12:00 BALIKESİRSPOR YEŞİLBURSASPOR U17 AKADEMİ LİGİ AHP 1 NO
14:00 KARABEYLERSPOR NERGİZSPOR 1K FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
12:00 BLK.KARTALSPOR CEYLANSPOR U14 AKADEMİ LİGİ AHP 4 NO
14:00 CEYLANSPOR B.Ş.BELEDİYESPOR U17 FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
12:00 GENÇLERBİRLİĞİSPOR BANDIRMASPOR U14 FUTBOL MÜS. SUSURLUK
13:00 PAMUKÇUBLD.SPOR DEMİRSPOR 1K FUTBOL MÜS. PAMUKÇU
13:00 ERGAMASPOR YENİCESPOR 1K FUTBOL MÜS. ERGAMA
14:00 SINDIRGIBLD.SPOR SUSURLUKSPOR SL FUTBOL MÜS SINDIRGI
13:00 ETİBORSPOR G.O.PAŞASPOR 1K FUTBOL MÜS. BİGADİÇ
12:00 KÜÇÜKŞAPÇISPOR EDREMİTBLD.SPOR 1K FUTBOL MÜS. HAVRAN
14:00 HAVRAN FATİHBLD.SPOR ADASPOR SL FUTBOL MÜS HAVRAN
13:00 KÖR.DEDEFERİTSPOR 2008 YENİMAH.SPOR 1K FUTBOL MÜS. EDREMİT
13:00 GÖMEÇ BLD.SPOR HAMDİBEYKAYASPOR 1K FUTBOL MÜS. GÖMEÇ
14:00 ALTINOVASPOR ETİSPOR SL FUTBOL MÜS ALTINOVA
14:00 MANYAS BLD.SPOR C.M.SANAYİSPOR SL FUTBOL MÜS MANYAS
13:00 HASANBEYSPOR OCAKLARSPOR 1K FUTBOL MÜS. HASANBEY
12:00 KIZIKSASPOR GÖNENKARŞIYAKASPOR 1K FUTBOL MÜS. KIZIKSA
13:00 ERDEKDÜZLERSPOR PAŞAÇİFTLİKSPOR 1K FUTBOL MÜS. ERDEK
12:00 EDİNCİKSPOR 600 EVLERSPOR 1K FUTBOL MÜS. SANAYİ
14:00 SANAYİSPOR SARIKÖYSPOR 1K FUTBOL MÜS. SANAYİ
08 ŞUBAT 2016 PAZARTESİ
14:00 BARBAROSSEFASPOR BİGADİÇBLD.SPOR SL FUTBOL MÜS AYVALIK
10 ŞUBAT 2016 ÇARŞAMBA
13:30 BURHANİYEBLD.SPOR ERDEKSPOR BAL BURHANİYE
14:00 5 EYLÜLSPOR B.Ş.BELEDİYESPOR U15 PLAY-OFF AHP 1 NO
14:00 BANDIRMASPOR 2008.YENİMAH.SPOR U15 PLAY-OFF AHP 2 N0
14:00 BURHANİYEBLD.SPOR GÖNENBLD.SPOR U15 PLAY-OFF AHP 4 NO
NOT: ASKF TARAFINDAN YAYINLANAN 06-10 ŞUBAT 2016 TARİHLERİNDE OYNANACAK FUTBOL MÜSABAKALARINA AİT PROGRAMDIR.
OKUL SPOR FAALİYETLERİ
08 ŞUBAT 2016 PAZARTESİ
10:00 AYVALIK A.L. BAN.Y.SELİM A.L. VOLEYBOL GENÇ KIZLAR A KURTDERELİ S.S.
11:30 GÖNEN AND.İ.H.L İNEBEY A.L. VOLEYBOL GENÇ KIZLAR A KURTDERELİ S.S.
13:00 BURH.C.TORAMAN A.L. BİGADİÇ KUVAYİ MİLLİYE A.L. VOLEYBOL GENÇ ERKRKLER A KURTDERELİ S.S.
09 ŞUBAT 2016 SALI
09:00 OKULLARARARASI SATRANÇ KÜÇÜKLER VE YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI GENÇLİK MERKEZİ
10:00 OKULLARARASI ESKRİM GENÇLER - YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI GENÇLİK MERKEZİ
12:00 BALIKESİR LİSESİ BUR.C.TORAMAN A.L. BASKETBOL GENÇ ERKEKLER B KURTDERELİ S.S.
12:00 ÖZEL FIRAT OO MARMARA SARAYLAR O.O FUTSAL YILDIZ ERKEKELR İNEBEY A.L. S.S.
10 ŞUBAT 2016 ÇARŞAMBA
09:00 OKULLARARASI SATRANÇ KÜÇÜKLER VE YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI GENÇLİK MERKEZİ
10:00 OKULLARARASI TAEKWONDO YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI GENÇLİK MERKEZİ
10:00 İVRİNDİ M.T.A.L. KARESİ ATATÜRK M.T.A.L. BASKETBOL GENÇ ERKREKLER A KURTDERELİ S.S.
12:00 R.KULA A.L. G.M.BOLLUK A.L. BASKETBOL GENÇ ERKREKLER A KURTDERELİ S.S.
14:00 ÖZEL BAL. DOĞA A.L. ÖZEL BAL.AÇI TEMEL L. BASKETBOL GENÇ ERKREKLER A KURTDERELİ S.S.
10:00 GÖNEN SARIKÖY O.O. GÖNEN M.A.GENÇ O.O. FUTBOL YILDIZ ERKEKLER GÖNEN SENTETİK
11:00 GÖNEN ATATÜRK O.O. GÖNEN ÖĞRT.IŞIL İPEK O.O. FUTBOL YILDIZ ERKEKLER GÖNEN SENTETİK
12:00 GÖNEN ÖĞRT.IŞIL İPEK OO GÖNEN M.A.ERSOY OO FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER GÖNEN SENTETİK
12:45 GÖNENLİ M.EFENDİ OO MANYAS ATATÜRK OO FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER GÖNEN SENTETİK
10:00 BAN.ENERJİSA FEN L. BAN.H.ÇAVUŞ M.T.A.L. BASKETBOL GENÇ ERKREKLER A BANDIRMA ŞMG S.S.
12:00 BANDIRMA A.L. BAN.AYYILDIZ A.L. BASKETBOL GENÇ ERKREKLER A BANDIRMA ŞMG S.S.
11 ŞUBAT 2016 PERŞEMBE
09:00 OKULLARARARASI SATRANÇ GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI GENÇLİK MERKEZİ
12:00 BURH.C.TORAMAN A.L. BAN.ÖZEL HATEM A.L. BASKETBOL GENÇ KIZLAR B KURTDERELİ S.S.
14:00 GALİPLER BASKETBOL GENÇ ERKREKLER B KURTDERELİ S.S.
12:00 ŞH.J.TĞ.C. EVRANOS OO FUTSAL YILDIZ ERKEKELR İNEBEY A.L. S.S.
13:00 AYV.ALİ ÇETİNKAYA O.O. FUTSAL YILDIZ ERKEKELR İNEBEY A.L. S.S.
10:00 ZAĞNOSPAŞA O.O G.KEMAL O.O. FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER AHP 4 NO
11:00 ÇİĞDEM BATUBEY O.O FATİH O.O FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER AHP 4 NO
12:00 M.AZMAN ÇAVUŞ O.O KARAMANKÖY MEHMETÇİK O.O FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER AHP 4 NO
10:00 PLEVNE OO Ç.BATUBEY OO FUTBOL YILDIZ ERKEKLER AHP 1 NO
11:00 KARAHALLILAR OO AHP OO FUTBOL YILDIZ ERKEKLER AHP 1 NO
12:00 SINDIRGI CUM.OO M.AZMAN ÇAVUŞ OO FUTBOL YILDIZ ERKEKLER AHP 1 NO
10:00 BAN.ŞH.SÜLEYMAN BEY O.O SUS.N.S.ÖZYİĞİT O.O. FUTBOL YILDIZ ERKEKLER BANDIRMA SANAYİ
11:00 BAN.KOR.E.AKOĞLU O.O. SUS.MEHMETÇİK O.O. FUTBOL YILDIZ ERKEKLER BANDIRMA SANAYİ
12:00 SUS.MEHMETÇİK O.O. BAN.ŞH.B.KARABIYIK O.O. FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER BANDIRMA SANAYİ
12:45 BAN.VECİHİBEY O.O. BAN.KOR.E.AKOĞLU O.O. FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER BANDIRMA SANAYİ
10:00 GÖNEN TİCARET ODASI M.T.A.L. GÖNEN MİRCİLER M.T.A.L. BASKETBOL GENÇ ERKEKLER A GÖNEN S.S.
12:00 GÖNEN A.L. GÖNEN Ö.SEYFETTİN A.L. BASKETBOL GENÇ ERKEKLER A GÖNEN S.S.
12 ŞUBAT 2016 CUMA
09:00 OKULLARARARASI SATRANÇ GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI GENÇLİK MERKEZİ
10:00 İVRİNDİ M.T.A.L. G.M.BOLLUK A.L. BASKETBOL GENÇ ERKREKLER A KURTDERELİ S.S.
12:00 KARESİ ATATÜRK M.T.A.L. R.KULA A.L. BASKETBOL GENÇ ERKREKLER A KURTDERELİ S.S.
14:00 BLK.CUMHURİYET A.L. SYAL BASKETBOL GENÇ ERKREKLER A KURTDERELİ S.S.
13:00 AYV.RAHİM USTA A.L. AYV.UĞUR TEMEL L. BASKETBOL GENÇ ERKREKLER A AYVALIK S.S.
15:00 ÖZEL AYVALIK TEMEL L. AYV.PAKMAYA K.KAPTAN M.T.A.L. BASKETBOL GENÇ ERKREKLER A AYVALIK S.S.