HAFTALIK PROGRAM
17 ŞUBAT 2017 CUMA
18:00 ERDEK SP KLB AYVALIKGÜCÜ BLD SP KLB(A) YILDIZ KIZLAR VOLEYBOL MAH LİGİ ERDEK S.S.
18 ŞUBAT 2017 CUMARTESİ
16:00 KARESİSPOR BİLECİK BLD TB2L BASKETBOL LİGİ KURTDERELİ S.S
14:00 BİGADİÇ BLD İSTANBUL B.B.S.K VOLEYBOL ERKEKLER 1.LİG BİGADİÇ S.S
15:00 BANDIRMASPOR KEMALPAŞA ATA GENÇLİK SP KLB THF HENTBOL BAYANLAR 1.LİG ERDEK S.S
11:00 12-13 YAŞ MİNİKLER GÜREŞ SERBEST İL BİRİNCİLİĞİ GÖNEN SPOR SALONU
18-19 ŞUBAT 2017
10:00 FEDERASYON KUPASI YELKEN YARIŞMALARI ERDEK/BURHANİYE
19 ŞUBAT 2017 PAZAR
11:00 14-15 YAŞ MİNİKLER KAYNAŞTIRMA TURNUVASI GÖNEN KAPALI SPOR SALONU
12:00 2017 MUAY THAİ İL SEÇMESİ BALIKESİR YENİ SALON (KÜÇÜK S.)
14:00 BALIKESİR D.S.İ ÇİFTLİKKÖY BLD VOLEYBOL BAYANLAR 2.LİG KURTDERELİ S.S
17:00 BALIKESİR B.Ş.B KARŞIYAKA VOLEYBOL BAYANLAR 1.LİG KURTDERELİ S.S
13:30 AYVALIKGÜCÜ BLD MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK VOLEYBOL BAYANLAR 2.LİG AYVALIK S.S
25-26 ŞUBAT 2017
09:00 14 YAŞ KIŞ KUPASI TENİS İL BİRİNCİLİĞİ BALIKESİR GHSİM TENİS KORTLARI
20 ŞUBAT 2017 PAZARTESİ
17:00 AYVALIKGÜCÜ BLD SP KLB (B) GENÇLERBİRLİĞİ EĞT SP KLB YILDIZ KIZLAR VOLEYBOL MAH LİGİ AYVALIK S.S
18:30 AYVALIKGÜCÜ BLD SP KLB (A) B2 YILDIZ KIZLAR VOLEYBOL MAH LİGİ AYVALIK S.S
21 ŞUBAT SALI 2017
18:00 BEST BALIKESİR BSK BANDIRMA KIRMIZI U16 ERKEKLER BASKETBOL LİGİ KURTDERELİ S.S
19:30 BANVİT BASKETBOL BANDIRMA KIRMIZI BSK U18 GENÇ ERKEK BASKETBOL FİNAL KURTDERELİ S.S
18:00 AYVALIKGÜCÜ BLD KÖRFEZ EFELER U16 ERKEKLER BASKETBOL LİGİ AYVALIK S.S
18:00 EDREMİT BLD GÜRE YARIŞ GSK U16 ERKEKLER BASKETBOL LİGİ EDREMİT S.S
22 ŞUBAT 2017 ÇARŞAMBA
17:30 BANDIRMA BASKETBOL AYVALIK AKADEMİ U13 KIZLAR BASKETBOL LİGİ KURTDERELİ S.S
23 ŞUBAT 2017 PERŞEMBE
14:00 OKULLARA SPOR MALZEMESİ DAĞITIM TÖRENİ KURTDERELİ S.S.
18:00 B2 ERDEK SP KLB YILDIZ KIZLAR VOLEYBOL MAH LİGİ KURTDERELİ S.S.
19:30 B1 AYVALIKGUCU BLD SP KLB (B) YILDIZ KIZLAR VOLEYBOL MAH LİGİ KURTDERELİ S.S.
24 ŞUBAT 2017 CUMA
17:00 GENÇLERBİRLİĞİ EĞT SP KLB B1 YILDIZ KIZLAR VOLEYBOL MAH LİGİ SUSURLUK S.S.
18:00 YARIŞ GSK AYVALIKGÜCÜ BLD U16 ERKEKLER BASKETBOL LİGİ KURTDERELİ S.S
19:30 BALIKESİR D.S.İ BEST BALIKESİR BSK U16 ERKEKLER BASKETBOL LİGİ KURTDERELİ S.S
18:00 BANDIRMA KIRMIZI BANVİT BSK U16 ERKEKLER BASKETBOL LİGİ KARA ALİ ACAR S.S
18:00 KÖRFEZ EFELER EDREMİT BLD GÜRE U16 ERKEKLER BASKETBOL LİGİ EDREMİT S.S
ASKF TARAFINDAN YAYINLANAN HAFTALIK FUTBOL PROGRAMI 17- 23 ŞUBAT 2017
17 ŞUBAT 2017 CUMA
12:30 BALIKESİRSPOR BANDIRMASPOR U21 AKADEMİ LİGİ AHP 3 NO
18 ŞUBAT 2017 CUMARTESİ
00:00 HARB-İŞSPOR TEKİRDAĞ G.H.SPOR 3.LİG KADINLAR AHP BLD.TES
11:00 G.O.PAŞASPOR B.Ş.BELEDİYESPOR U17 FUTBOL MÜS AHP 1 NO
13:00 BLK.KARTALSPOR BLK.MENTEŞSPOR U14 FUTBOL MÜS AHP 1 NO
14:00 SAVAŞTEPEBLD.SPOR HAVRANFATİHBLD.SPOR SL FUTBOL MÜS. SAVAŞTEPE
12:00 KÖRFEZ ASLANLARISPOR GÖMEÇBLD.SPOR U14 FUTBOL MÜS. EDREMİT
14:00 KÖRFEZ ASLANLARISPOR AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR U17 FUTBOL MÜS. EDREMİT
14:00 BURHANİYEBLD.SPOR HAVRANFATİHBLD.SPOR U14 FUTBOL MÜS. BURHANİYE
11:00 AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR KÜÇÜKKÖYSPOR U14 FUTBOL MÜS. AYVALIK
13:00 2008 YENİMAH.SPOR GÖMEÇBLD.SPOR U17 FUTBOL MÜS. AYVALIK
15:00 2008 YENİMAH.SPOR SAKARYASPOR U14 FUTBOL MÜS. AYVALIK
13:00 AYVALIKARMUTCUKSPOR ADASPOR U14 FUTBOL MÜS. ALİBEY
11:00 TAYFUNSPOR ERDEKSPOR U17 FUTBOL MÜS. GÖNEN SENT
13:00 GÖNENBLD.SPOR BANDIRMASPOR U14 FUTBOL MÜS. GÖNEN SENT
15:00 SARIKÖYSPOR HASANBEYSPOR U14 FUTBOL MÜS GÖNEN SENT
11:00 ÇELİKSPOR BANDIRMAGÜCÜGENÇ.SPOR U14 FUTBOL MÜS. SANAYİ
13:30 ETİSPOR GÖNENBLD.SPOR U17 FUTBOL MÜS SANAYİ
15:00 600 EVLERSPOR BANDIRMASPOR U17 FUTBOL MÜS. SANAYİ
19 ŞUBAT 2017 PAZAR
18:30 BALIKESİRSPOR BANDIRMASPOR TFF 1.LİG ATATÜRK
14:00 B.Ş.BELEDİYESPOR CEYLANSPOR SL FUTBOL MÜS. AHP BLD.TES.
11:00 BALIKESİRSPOR ANTALYASPOR U16 AKADEMİ LİGİ AHP 1 NO
14:00 BALIKESİRSPOR ANTALYASPOR U17 AKADEMİ LİGİ AHP 1 NO
14:00 YENİSANAYİSPOR SINDIRGIBLD.SPOR 1K FUTBOL MÜS. AHP 2 NO
11:00 NERGİZSPOR AYŞEBACIFATİHSPOR 1K FUTBOL MÜS AHP 4 NO
13:00 VİCDANİYESPOR B.BOSTANCISPOR 1K FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
15:00 SUSURLUKSPOR KARABEYLERSPOR 1K FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
14:00 ERDEKSPOR YENİÇANSPOR BAL LİGİ ERDEK
10:30 ÇINARLIGÜCÜSPOR ÇELİKSPOR 2K FUTBOL MÜS. SANAYİ
14:00 ETİSPOR ALAŞEHİRSPORBLD.SPOR BAL LİGİ SANAYİ
14:00 İVRİNDİBLD.SPOR KEPSUTBLD.SPOR 1K FUTBOL MÜS. İVRİNDİ
14:00 HOTAŞLARBİRLİKSPOR PAMUKÇUBLD.SPOR 1K FUTBOL MÜS. KEPSUT
14:00 BİGADİÇBLD.SPOR C.M.SANAYİSPOR SL FUTBOL MÜS. BİGADİÇ
13:00 YENİKIZILKEÇİLİSPOR BOSTANCI2017SPOR 2K FUTBOL MÜS. EDREMİT
15:00 KÖR.BOSTANCISPOR K.ŞAPÇISPOR 1K FUTBOL MÜS. EDREMİT
12:00 DURSUNBEYBLD.SPOR G.BİRLİĞİ EĞİTİMSPOR U17 FUTBOL MÜS DURSUNBEY
14:00 DURSUNBEYBLD.SPOR G.O.PAŞASPOR 1K FUTBOL MÜS. DURSUNBEY
14:00 BURHANİYEBLD.SPOR ALTINOVASPOR SL FUTBOL MÜS. BURHANİYE
14:00 GÖMEÇBLD.SPOR 2008 YENİMAH.SPOR 1K FUTBOL MÜS. GÖMEÇ
14:00 BARBAROSSEFASPOR ADASPOR SL FUTBOL MÜS. AYVALIK
12:30 MARMARADALARBLDSPOR SANAYİSPOR 1K FUTBOL MÜS. EDİNCİK
15:00 600 EVLERSPOR BALYABLD.SPOR SL FUTBOL MÜS. EDİNCİK
14:00 MANYASBLD.SPOR KÜÇÜKKÖYSPOR SL FUTBOL MÜS. MANYAS
12:00 OCAKLARSPOR SARIKÖYSPOR 1K FUTBOL MÜS. OCAKLAR
14:30 ERDEKDÜZLERSPOR REŞADİYESPOR 1K FUTBOL MÜS. OCAKLAR
11:00 GÖN.ÜZÜMLÜSPOR MUSAKÇASPOR 2K FUTBOL MÜS. GÖNEN SENT
13:00 BOSTANCISPOR GÜNDOĞAN ÇELTİKSPOR 2K FUTBOL MÜS. GÖNEN SENT
15:00 TAYFUNSPOR KIZIKSASPOR 1K FUTBOL MÜS. GÖNEN SENT
14:00 TUZAKÇISPOR HAVUTÇASPOR 2K FUTBOL MÜS. TUZAKÇI
21 ŞUBAT 2017 SALI
14:00 G.BİRLİĞİ EĞİTİMSPOR BALIKESİR KARTALSPOR U17 FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
14:00 B.Ş.BELEDİYESPOR DURSUNBEYBLD.SPOR U17 FUTBOL MÜS. AHP BLD.TES
23 ŞUBAT 2017 PERŞEMBE
14:OO KÜÇÜKŞAPÇISPOR KÖR.DEDEFERİTSPOR 1K FUTBOL MÜS. HAVRAN
12:00 SAKARYASPOR ALTINOLUKSPOR 1K FUTBOL MÜS. AYVALIK
14:00 2008 YENİMAH.SPOR KÖRFEZBOSTANCISPOR 1K FUTBOL MÜS. AYVALIK
OKUL SPOR FAALİYETLERİHAFTALIK PROGRAMI 20-24 ŞUBAT 2017
20 ŞUBAT 2017 PAZARTESİ
11:00 MAĞLÜPLER FUTSAL GENÇ KIZLAR KURTDERELİ S.S.
12:00 GALİPLER FUTSAL GENÇ KIZLAR KURTDERELİ S.S.
11:00 BİGADİÇ YAĞCILAR YİBO YARIŞ O.O. FUTBOL YILDIZ ERKEKLER AHP 1
12:00 PAMUKÇU O.O. Ç.BATUBEY O.O. FUTBOL YILDIZ ERKEKLER AHP 1
11:00 GAZİ İ.H.O.O. KARAHALLILAR O.O. FUTBOL YILDIZ ERKEKLER AHP 2
12:00 G.KEMAL O.O. Y.MİHRİYE AKDENİZ A.İ.H.O.O. FUTBOL YILDIZ ERKEKLER AHP 2
11:00 Ş.BEDİR KARABIYIK O.O. ESNAF SANAATKARLARI O.O. FUTBOL YILDIZ ERKEKLER BANDIRMA S.
12:00 YAMAN EGELİ O.O. K.ENVER AKOĞLU O.O. FUTBOL YILDIZ ERKEKLER BANDIRMA S.
11:00 GÖNEN ATATÜRK O.O. ÖĞRT.IŞIL İPEK O.O. FUTBOL YILDIZ ERKEKLER GÖNEN S.
12:00 SARIKÖY O.O. GÖNEN 6 EYLÜL O.O. FUTBOL YILDIZ ERKEKLER GÖNEN S.
13:00 GÜNDOĞAN O.O. M.A.GENÇ O.O. FUTBOL YILDIZ ERKEKLER GÖNEN S.
14:00 G.M.E İ.H.O.O. HASANBEY O.O. FUTBOL YILDIZ ERKEKLER GÖNEN S.
12:00 AYV. GAZİ O.O. EDR. M.A.ERSOY O.O. FUTBOL YILDIZ KIZLAR EDREMİT S.
21 ŞUBAT 2017 SALI
10:00 OKULLARARASI CİMNASTİK MİNİKLER, KÜÇÜKLER, YILDIZLAR VE GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI YENİ SALON
11:00 ŞEH.Ö.FARUK BOL İ.H.O.O. N.S.ÖZYİĞİT O.O. FUTBOL YILDIZ KIZLAR AHP 1
12:00 ASLIHANTEPECİK O.O. KARAMANKÖY MEH. O.O. FUTBOL YILDIZ ERKEKLER AHP 1
13:00 KUV.MİLLİYE O.O. M.AZMAN ÇAVUŞ O.O. FUTBOL YILDIZ ERKEKLER AHP 1
14:00 M.A.ERSOY O.O. DURSUNBEY ATATÜRK O.O. FUTBOL YILDIZ ERKEKLER AHP 1
11:00 EDR. YOLÖREN E. AKPINAR O.O. ALT. M.ERÇETİN O.O. FUTBOL YILDIZ ERKEKLER EDREMİT S.
12:00 EDR. M.A. ERSOY O.O. ALT. K. ÇAVUŞOĞLU O.O. FUTBOL YILDIZ ERKEKLER EDREMİT S.
13:00 KADIKÖY L. AKPINAR O.O. ZEYTİNLİ O.O. FUTBOL YILDIZ ERKEKLER EDREMİT S.
11:00 AYV. M.A.ERSOY O.O. AYV. ALİ ÇETİNKAYA O.O. FUTBOL YILDIZ ERKEKLER AYVALIK STADI
12:00 AYV. GAZİ O.O. AYV. C.YORGUN O.O. FUTBOL YILDIZ ERKEKLER AYVALIK STADI
22 ŞUBAT 2017 ÇARŞAMBA
09:30 OKULLARARASI BOKS GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI GENÇLİK MERKEZİ
09:30 OKULLARARASI TAEKWONDO GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI YENİ KÜÇÜK SALON
11:00 N1 R1 FUTBOL YILDIZ ERKEKLER BANDIRMA S.
12:00 N2 P1 FUTBOL YILDIZ ERKEKLER BANDIRMA S.
23 ŞUBAT 2017 PERŞEMBE
09:30 OKULLARARASI TAEKWONDO YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI YENİ KÜÇÜK SALON
10:00 OKULLARARASI KARETE GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI GENÇLİK MERKEZİ
11:00 A1 H1 FUTBOL YILDIZ ERKEKLER AHP 1
12:00 B1 G1 FUTBOL YILDIZ ERKEKLER AHP 1
13:00 C1 F1 FUTBOL YILDIZ ERKEKLER AHP 1
14:00 D1 E1 FUTBOL YILDIZ ERKEKLER AHP 1
11:00 AYV. ALİ ÇETİNKAYA O.O. EDR. M.A.ERSOY O.O. FUTBOL YILDIZ KIZLAR EDREMİT S.
13:00 I1 L1 FUTBOL YILDIZ ERKEKLER EDREMİT S.
14:00 M1 K1 FUTBOL YILDIZ ERKEKLER EDREMİT S.
24 ŞUBAT 2017 CUMA
10:00 OKULLARARASI KARATE KÜÇÜKLER VE YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI GENÇLİK MERKEZİ