HAFTALIK PROGRAM
23 OCAK 2016 CUMARTESİ
19:00 BEST K.GÖZOĞLU İ.O. G.S.K. YILDIZ ERK. BASK.(3.LÜK-4.LÜK) KURTDERELİ S.S.
14:00 EDREMİT BELEDİYE GÜRESPOR MERSİN BŞB.GELİŞİM TÜRKİYE KADINLAR BASK.LİGİ GÜRE S.S.
15:00 KARESİ BASKETBOL İNEGÖL BELEDİYE ERKEKLER BÖLGESEL BASK.LİGİ A.TÜRKEŞ S.S.
24 OCAK 2016 PAZAR
15:00 BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE TSK REHABİLİTASYON TEK. SAND. BASK.SÜPER LİGİ A.TÜRKEŞ S.S.
16:00 BALYA BELEDİYE ORHANGAZİ BELEDİYE ERKEKLER BÖLGESEL BASK.LİGİ EDREMİT S.S.
23-24 OCAK 2016
11:30 2016 BRİÇ DÖRTLÜ TAKIMLAR BALIKESİR İL BİRİNCİLİĞİ BALIKESİR BRİÇ İHTİSAS SPOR KULÜBÜ/ALTIEYLÜL
27 OCAK 2016 ÇARŞAMBA
16:00 BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BEŞİKTAŞ VOLEYBOL BAYANLAR 2.LİG KURTDERELİ S.S.
29 OCAK 2016 CUMA
13:30 BANDIRMA KIRMIZI PERTEVNİYAL GENÇLİK TÜRKİYE BASKETBOL LİGİ K.ALİ ACAR S.S.
23 OCAK 2016 CUMARTESİ
13:30 BALIKESİRSPOR M.ALANYASPOR PTT 1.LİG ATATÜRK STADYUMU
12:00 DURSUNBEYBLD.SPOR CEYLANSPOR U17 FUTBOL MÜS. AHP BLD.TES.
14:00 B.Ş.BELEDİYESPOR G.O.PAŞASPOR U19 FUTBOL MÜS. AHP BLD.TES.
14:00 BALIKESİRSPOR İSTANBULSPOR A.Ş. U15 AKADEMİ LİGİ AHP 1 NO
10:00 YENİSANAYİSPOR BALIKESİRKARTALSPOR U17 FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
12:00 YENİSANAYİSPOR AYŞEBACIFATİHSPOR U19 FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
14:00 HARB-İŞSPOR BİGADİÇBLD.SPOR U19 FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
13:00 5 EYLÜLSPOR SAVAŞTEPEBLD.SPOR U14 FUTBOL MÜS SUSURLUK
12:00 BİGADİÇBLD.SPOR SINDIRGIBLD.SPOR U17 FUTBOL MÜS. BİGADİÇ
14:00 ETİBORSPOR SINDIRGIBLD.SPOR U19 FUTBOL MÜS. BİGADİÇ
14:00 BURHANİYEBLD.SPOR 2008 YENİMAH.SPOR U14 FUTBOL MÜS BURHANİYE
12:00 BARBAROSSEFASPOR GÖMEÇBLD.SPOR U14 FUTBOL MÜS AYVALIK
14:00 SAKARYASPOR 2008 YENİMAH.SPOR 1K FUTBOL MÜS. AYVALIK
11:00 ADASPOR KÜÇÜKKÖYSPOR U17 FUTBOL MÜS. ALİBEY
14:00 ALTINOVASPOR AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR U17 FUTBOL MÜS. ALTINOVA
10:30 GÖNENKARŞIYAKASPOR SARIKÖYSPOR U14 FUTBOL MÜS GÖN. SENT.
11:45 GÖNENBLD.SPOR TAYFUNSPOR U14 FUTBOL MÜS GÖN.SENT.
13:00 HASANBEYSPOR REŞADİYESPOR U14 FUTBOL MÜS GÖN.SENT.
14:30 GÖNENBLD.SPOR SARIKÖYSPOR U17 FUTBOL MÜS. GÖN.SENT.
24 OCAK 2016 PAZAR
13:30 BANDIRMASPOR FETHİYESPOR SPOR TOTO 2.LİG BANDIRMA
13:30 AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR ADLİYESPOR SPOR TOTO 3.LİG AYVALIK
14:00 B.Ş.BELEDİYESPOR ADASPOR SL FUTBOL MÜS. AHP BLD.TES.
12:00 KARABEYLERSPOR ETİBORSPOR 1K FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
14:00 BALYABLD.SPOR MANYASBLD.SPOR SL FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
11:00 CEYLANSPOR B.Ş.BELEDİYESPOR U14 FUTBOL MÜS AHP 4 NO
14:00 PAMUKÇUSPOR NERGİZSPOR 1K FUTBOL MÜS. PAMUKÇU
13:00 ERGAMASPOR G.O.PAŞASPOR 1K FUTBOL MÜS. ERGAMA
13:00 SAVAŞTEPEBLD.SPOR YENİCESPOR 1K FUTBOL MÜS. SAVAŞTEPE
11:30 KÜÇÜKŞAPÇISPOR HAMDİBEYKAYASPOR 1K FUTBOL MÜS. HAVRAN
14:00 HAVRANFATİHBLD.SPOR TAYFUNSPOR SL FUTBOL MÜS. HAVRAN
11:30 KÖRFEZDEDEFERİTSPOR ALTINOLUKSPOR 1K FUTBOL MÜS. EDREMİT
14:00 YENİESNAFSPOR KÜÇÜKKÖYSPOR 1K FUTBOL MÜS. EDREMİT
14:00 ALTINOVASPOR YAKUPKÖYSPOR SL FUTBOL MÜS. ALTINOVA
12:00 HASANBEYSPOR 600 EVLERSPOR 1K FUTBOL MÜS. GÖNEN SENT.
14:00 SARIKÖYSPOR OCAKLARSPOR 1K FUTBOL MÜS. GÖNEN SENT.
13:00 ERDEKDÜZLERSPOR KIZIKSASPOR 1K FUTBOL MÜS. ERDEK
12:00 SANAYİSPOR PAŞAÇİFTLİKSPOR 1K FUTBOL MÜS. SANAYİ
14:00 EDİNCİKSPOR GÖNENKARŞIYAKASPOR 1K FUTBOL MÜS. SANAYİ
26 OCAK 2016 SALI
13:30 BURHANİYEBLD.SPOR ERDEKSPOR BAL LİGİ BURHANİYE
14:00 5 EYLÜLSPOR 2008 YENİMAH.SPOR U15 PLAY-OFF AHP BLD.TES.
14:00 GÖNEN BLD.SPOR B.Ş.BELEDİYESPOR U15 PLAY-OFF AHP 1 NO
14:00 BURHANİYEBLD.SPOR BANDIRMASPOR U15 PLAY-OFF AHP 4 NO
14:00 MAHMUDİYESPOR CEYLANSPOR 1K FUTBOL MÜS. MAHMUDİYE
14:00 SINDIRGIBLD.SPOR BİGADİÇBLD.SPOR SL FUTBOL MÜS. SINDIRGI
14:00 ETİSPOR SUSURLUKSPOR SL FUTBOL MÜS. SANAYİ
14:00 BARBAROSSEFASPOR C.M.SANAYİSPOR SL FUTBOL MÜS. AYVALIK
27 OCAK 2016 ÇARŞAMBA
12:00 HAMDİBEYKAYASPOR YENİESNAFSPOR 1K FUTBOL MÜS. AYVALIK
14:00 2008 YENİMAH.SPOR KÜÇÜKŞAPÇISPOR 1K FUTBOL MÜS. AYVALIK
14:00 KÜÇÜKKÖYSPOR EDREMİTBLD.SPOR 1K FUTBOL MÜS. ALTINOVA
14:00 ALTINOLUKSPOR GÖMEÇBLD.SPOR 1K FUTBOL MÜS. ALTINOLUK
14:00 KIZIKSASPOR HASANBEYSPOR 1K FUTBOL MÜS. SANAYİ
14:00 SARIKÖYSPOR 600 EVLERSPOR 1K FUTBOL MÜS. GÖNEN SENT.