HAFTALIK PROGRAM
26 ARALIK 2015 CUMARTESİ
16:00 BEST BALIKESİR TOFAŞ TÜRKİYE BASKETBOL LİGİ KURTDERELİ S.S.
10:30 2016 SATRANÇ BURHANİYE KÜÇÜKLER İLÇE BİRİNCİLİĞİ KÜÇÜKLER BURHANİYE
27 ARALIK 2015 PAZAR
16:00 BANVİT BASKETBOL KLB. PINAR KARŞIYAKA TÜRKİYE BASKETBOL LİGİ BAND.KARA ALİ ACAR S.S.
13:00 BAND. ŞEHİT B. KARA.B O.O G.S.K URLA BELEDİYESİ G.S.K HENTBOL 2.LİG BYN.B.GPRB ERDEK S.S
11:00 2016 SATRANÇ BURHANİYE KÜÇÜKLER İLÇE BİRİNCİLİĞİ KÜÇÜKLER BURHANİYE
26-27 ARALIK 2015
09:30 ANADOLU YILDIZLAR LİGİ BADMİNTON İL SEÇMESİ F.E.K.A.L
28 ARALIK 2015 PAZARTESİ
17:30 BEST BALIKESİR BASKETBOL M.HASBİ AND.LİSESİ YILDIZ ERK.BASKETBOL(B) KURTDERELİ S.S.
18:00 K.GÖZOĞLU İÖO G.S.K. AYV.AKD.BASKT.G.S.K. YILDIZ ERK.BASKETBOL(A) EDREMİT S.S.
19:00 ERDEK SPOR KLB BAND.KIRMIZI BASK.KLB. YILDIZ ERK.BASKETBOL(C) ERDEK S.S
20:30 AYV.GÜCÜ BLD.SPOR BURHANİYE BLD SPOR YILDIZ ERK.BASKETBOL(A) AYVALIK S.S.
29 ARALIK 2015 SALI
18:00 EDREMİT BLD.GÜRESPOR M.MARA BASKT.G.S.K. YILDIZ KIZLAR BASKETBOL Ş.M.G.LİSESİ S.S
18:00 AYV.GÜCÜ BLD.SPOR BAND.BASK.G.S.K. YILDIZ KIZLAR BASKETBOL AYVALIK S.S
20:30 AYV.AKD.BSK.G.S.K. AYV.GÜCÜ BLD.SPOR YILDIZ ERKEK BASKETBOL AYVALIK S.S.
19:30 BANVİT BASKETBOL KLB. ERDEKSPOR YILDIZ ERK.BASKETBOL BAND.KARA ALİ ACAR S.S.
31 ARALIK 2015 PERŞEMBE
17:00 MEKKENİN FETHİNDE BÜYÜK BULUŞMA 5 KURTDERELİ S.S
26 ARALIK 2015 CUMARTESİ
12:00 DURSUNBEYBLD.SPOR B.Ş.BELEDİYESPOR U17 FUTBOL MÜS. AHP BLD.TES
14:00 B.Ş.BELEDİYESPOR HARB-İŞSPOR U19 FUTBOL MÜS. AHP BLD.TES
12:00 BALIKESİRSPOR BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. U16 AKADEMİ LİGİ AHP 1 NO
14:00 CEYLANSPOR SINDIRGIBLD.SPOR U17 FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
12:00 YENİSANAYİSPOR BİGADİÇBLD.SPOR U17 FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
14:00 G.O.PAŞASPOR YENİSANAYİSPOR U19 FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
12:00 BİGADİÇBLD.SPOR AYŞEBACIFATİHSPOR U19 FUTBOL MÜS. BİGADİÇ
14:00 ETİBORSPOR SAVAŞTEPEBLD.SPOR 1K FUTBOL MÜS. BİGADİÇ
14:00 EDREMİTBLD.SPOR BURHANİYEBLD.SPOR U19 FUTBOL MÜS. EDREMİT
11:00 BURHANİYEBLD.SPOR HAVRANFATİHBLD.SPOR U17 FUTBOL MÜS. BURHANİYE
14:00 C.M.SANAYİSPOR SINDIRGIBLD.SPOR SL FUTBOL MÜS. BURHANİYE
13:00 GÖMEÇBLD.SPOR ALTINOLUKSPOR U19 FUTBOL MÜS. GÖMEÇ
11:00 SAKARYASPOR AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR U19 FUTBOL MÜS. AYVALIK
13:00 MANYASBLD.SPOR ETİSPOR U19 FUTBOL MÜS. MANYAS
14:00 GÖNENBLD.SPOR TAYFUNSPOR U19 FUTBOL MÜS. GÖNEN SENT.
27 ARALIK 2015 PAZAR
13:30 BURHANİYEBLD.SPOR HOROZKÖY G.İHTİSAS BAL LİGİ BURHANİYE
12:00 HARB-İŞSPOR ÇAMLICA G.VESPOR 3.LİG AHP BLD.TES
14:00 KARABEYLERSPOR PAMUKÇUBLD.SPOR 1K FUTBOL MÜS. AHP BLD.TES
10:00 G.O.PAŞASPOR DEMİRSPOR 1K FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
12:00 İVRİNDİBLD.SPOR HALALCASPOR 1K FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
14:00 BALYABLD.SPOR BARBAROSSEFASPOR SL FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
10:00 B.BOSTANCISPOR CEYLANSPOR 1K FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
12:00 NERGİZSPOR YENİCESPOR 1K FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
14:00 YENİSANAYİSPOR KEPSUTBLD.SPOR 1K FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
13:00 MAHMUDİYESPOR DURSUNBEYBLD.SPOR 1K FUTBOL MÜS. MAHMUDİYE
14:00 BİGADİÇBLD.SPOR ETİSPOR SL FUTBOL MÜS. BİGADİÇ
14:00 SINDIRGIBLD.SPOR CEYLANSPOR U19 FUTBOL MÜS. SINDIRGI
12:30 YENİKIZILKEÇİLİSPOR KÜÇÜKKÖYSPOR 1K FUTBOL MÜS. HAVRAN
12:30 KÖRFEZDEDEFERİTSPOR YENİESNAFSPOR 1K FUTBOL MÜS. EDREMİT
13:00 ALTINOLUKSPOR EDREMİTBLD.SPOR 1K FUTBOL MÜS. ALTINOLUK
13:00 GÖMEÇBLD.SPOR KÜÇÜKŞAPÇISPOR 1K FUTBOL MÜS. GÖMEÇ
13:00 2008 YENİMAH.SPOR HAMDİBEYKAYASPOR 1K FUTBOL MÜS. AYVALIK
14:00 ADASPOR YAKUPKÖYSPOR SL FUTBOL MÜS. ALİBEY
14:00 ALTINOVASPOR SUSURLUKSPOR SL FUTBOL MÜS. ALTINOVA
14:00 MANYASBLD.SPOR HAVRANFATİHBLD.SPOR SL FUTBOL MÜS. MANYAS
13:00 HASANBEYSPOR ERDEKDÜZLERSPOR 1K FUTBOL MÜS. HASANBEY
11:30 OCAKLARSPOR PAŞAÇİFTLİKSPOR 1K FUTBOL MÜS. GÖNEN SENT.
14:00 TAYFUNSPOR B.Ş.BELEDİYESPOR SL FUTBOL MÜS. GÖNEN SENT.
13:00 SARIKÖYSPOR KIZIKSASPOR 1K FUTBOL MÜS. SARIKÖY
11:30 SANAYİSPOR EDİNCİKSPOR 1K FUTBOL MÜS. SANAYİ
14:00 600 EVLERSPOR GÖNENKARŞIYAKASPOR 1K FUTBOL MÜS. SANAYİ
28 ARALIK 2015 PAZARTESİ
11:00 BALIKESİRSPOR 1461 TRABZON U19 AKADEMİ LİGİ AHP 1 NO
13:30 BALIKESİRSPOR 1461 TRABZON U21 AKADEMİ LİGİ SUSURLUK
14:00 KÖRFEZEĞİTİMGELİŞİMSPOR EDREMİTBLD.SPOR U17 FUTBOL MÜS. BURHANİYE
NOT: ASKF TARAFINDAN YAYINLANAN 26-28 ARALIK 2015 TARİHİNDE OYNANACAK OLAN FUTBOL MÜSABAKALARINA AİT PROGRAMDIR.
OKUL SPOR FAALİYETLERİ
26 ARALIK 2015 CUMARTESİ
10:00 OKULLARARASI HENTBOL YARI FİNAL YARIŞMALARI GENÇ ERKEKLER EDREMİT S.S.
10:00 OKULLARARASI HENTBOL YARI FİNAL YARIŞMALARI GENÇ KIZLAR BURHANİYE S.S.
27 ARALIK 2015 PAZAR
10:00 OKULLARARASI HENTBOL YARI FİNAL YARIŞMALARI GENÇ ERKEKLER EDREMİT S.S.
10:00 OKULLARARASI HENTBOL YARI FİNAL YARIŞMALARI GENÇ KIZLAR BURHANİYE S.S.
28 ARALIK 2015 PAZARTESİ
10:00 OKULLARARASI HENTBOL YARI FİNAL YARIŞMALARI GENÇ ERKEKLER EDREMİT S.S.
10:00 OKULLARARASI HENTBOL YARI FİNAL YARIŞMALARI GENÇ KIZLAR BURHANİYE S.S.
10:00 SUSURLUK 5 EYLÜL A.L. RAHMİ KULA A.L. VOLEYBOL GENÇ KIZLAR (A) KURTDERELİ S.S.
11:30 SAVAŞTEPE N.F. K. A.L. İNEBEY A.L. VOLEYBOL GENÇ KIZLAR (A) KURTDERELİ S.S.
13:00 SUSURLUK A.L. CUMHURİYET A.L. VOLEYBOL GENÇ KIZLAR (A) KURTDERELİ S.S.
14:30 ALBAY C. TAYYAR N.OĞUZ A.L. İSTANBULLUOĞLU SOS.B.L. VOLEYBOL GENÇ KIZLAR (A) KURTDERELİ S.S.
16:00 İNEBEY A.L. BİGADİÇ KUVAYİ MİLLİYE A.L. VOLEYBOL GENÇ ERKEKLER KURTDERELİ S.S.
10:00 EDREMİT A.L. BURH.C.TORAMAN A.L. VOLEYBOL GENÇ ERKEKLER HAVRAN S.S.
11:30 ALTNOLUK.F.SÖZEN M.T.A.L. BURHANİYE M.T.A.L. VOLEYBOL GENÇ ERKEKLER HAVRAN S.S.
13:00 EDR.Ü.M.ERTAŞ A.L. BURH.A.AKPINAR A.L. VOLEYBOL GENÇ KIZLAR (A) HAVRAN S.S.
14:30 BURHANİYE A.L. HAV.M.ÇALIŞIR A.L. VOLEYBOL GENÇ KIZLAR (A) HAVRAN S.S.
16:00 GÖMEÇ ŞH.M.G.ALDEMİR O.O AYV.ALİ ÇETİNKAYA O.O. FUTSAL YILDIZ ERKEKLER BURHANİYE S.S.
16:00 HAVRAN ŞH.E.KARATAŞ O.O. EDR.ÖZ.AKÇAY O.O. FUTSAL YILDIZ ERKEKLER EDREMİT S.S.
11:00 BAN.YAMAN EGELİ O.O. MARMARA SARAYLAR O.O FUTSAL YILDIZ ERKEKLER BANDIRMA S.S.
12:00 BAN.TİC.BORSASI O.O. BAN.VECİHİBEY O.O. FUTSAL YILDIZ ERKEKLER BANDIRMA S.S.
10:00 GÖNEN HASAN BEY O.O. GÖNEN SARIKÖY O.O. FUTBOL YILDIZ ERKEKLER GÖNEN SENTETİK S.
11:00 GÖNEN 6 EYLÜL O.O. GÖNEN BUĞDAYLI O.O. FUTBOL YILDIZ ERKEKLER GÖNEN SENTETİK S.
12:00 GÖN.K.YAKA 100.YIL O.O. GÖNEN ATATÜRK O.O. FUTBOL YILDIZ ERKEKLER GÖNEN SENTETİK S.
13:00 GÖNEN M.A.GENÇ O.O. GÖNENLİ M.EFENDİ İHO.O. FUTBOL YILDIZ ERKEKLER GÖNEN SENTETİK S.
29 ARALIK 2015 SALI
10:00 OKULLARARASI HENTBOLYARI FİNAL YARIŞMALARI GENÇ ERKEKLER EDREMİT S.S.
10:00 OKULLARARASI HENTBOL YARI FİNAL YARIŞMALARI GENÇ KIZLAR BURHANİYE S.S.
10:00 BAHÇELİEVLER A.L. BİGADİÇ KUVAYİ MİLLİYE A.L. VOLEYBOL GENÇ KIZLAR (B) KURTDERELİ S.S.
11:30 FEKAL M.VEHBİ BOLAK M.T.A.L. VOLEYBOL GENÇ KIZLAR (B) KURTDERELİ S.S.
10:00 ÖZEL AÇI O.O. BALPAŞ İ.H.O. VOLEYBOL YILDIZ ERKEKLER R.KULA A.L. S.S.
11:00 SINDIRGI CUMHURİYET O.O. MEHMETÇİK O.O. VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR R.KULA A.L. S.S.
12:00 ÖZEL AÇI O.O. KEPSUT 125. YIL Y.B.O. VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR R.KULA A.L. S.S.
13:00 SAVAŞTEPE FATİH O.O. Ç.BATUBEY O.O. VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR R.KULA A.L. S.S.
10:00 A GRUBU 1. C GRUBU 2. FUTBOL GENÇ ERKEKLER AHP 1 NO
11:30 B GRUBU 1. A GRUBU 2. FUTBOL GENÇ ERKEKLER AHP 1 NO
13:00 C GRUBU 1. B GRUBU 2. FUTBOL GENÇ ERKEKLER AHP 1 NO
10:00 EDR.YOLÖ.E.AKPINAR O.O. EDR.MEVLANA O.O. FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER EDREMİT S.
10:45 EDR.75.YIL O.O. EDR.ALTNO.K.ÇAVUŞOĞLU O.O. FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER EDREMİT S.
11:30 EDR.M.A.ERSOY O.O. EDR.ÖZ.ÖZCAN O.O. FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER EDREMİT S.
12:15 HAV.G.M.U.BÜYÜKDERE O.O. EDR.KAD.L.AKPINAR O.O. FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER EDREMİT S.
10:00 AYV.UĞUR TEMEL L. AYV.R.USTA A.L. VOLEYBOL GENÇ KIZLAR (A) AYVALIK S.S.
11:30 AYV.CUNDA MTAL AYVALIK A.L. VOLEYBOL GENÇ KIZLAR (A) AYVALIK S.S.
30 ARALIK 2014 ÇARŞAMBA
10:00 BAL.PLEVNE O.O. BAL.MEHMETÇİK O.O. BASKETBOL KÜÇÜK ERKEKLER KURTDERELİ S.S.
11:30 FATİH O.O. MEHMETÇİK O.O. BASKETBOL KÜÇÜK KIZLAR KURTDERELİ S.S.
13:00 BAND. KOR.E.AKOĞLU O.O. Ç.BATUBEY O.O. BASKETBOL KÜÇÜK KIZLAR KURTDERELİ S.S.
10:00 ZAĞNOSPAŞA O.O. PLEVNE OO FUTBOL YILDIZ ERKEKLER AHP 1 NO
11:00 AHP OO KARAMANKÖY MEH. OO FUTBOL YILDIZ ERKEKLER AHP 1 NO
12:00 MRK.MEHMETÇİK OO M.AZMAN ÇAVUŞ OO FUTBOL YILDIZ ERKEKLER AHP 1 NO
13:00 KARAHALLILAR OO FATİH OO FUTBOL YILDIZ ERKEKLER AHP 1 NO
10:00 EDREMİT M.T.A.L. BURHANİYE M.T.A.L. VOLEYBOL GENÇ ERKEKLER EDREMİT S.S.
11:30 EDREMİT A.L. ALTNOLUK.F.SÖZEN M.T.A.L. VOLEYBOL GENÇ ERKEKLER EDREMİT S.S.
13:00 EDR.A.PAKMAYA A.L. BURHANİYE A.L. VOLEYBOL GENÇ KIZLAR (A) EDREMİT S.S.
11:00 BURH.H.M.MÜDÜROĞLU O.O. EDR.ÖZ.AKÇAY O.O. FUTSAL YILDIZ ERKEKLER BURHANİYE S.S.
12:00 GÖMEÇ ŞH.M.G.ALDEMİR O.O HAVRAN ŞH.E.KARATAŞ O.O. FUTSAL YILDIZ ERKEKLER BURHANİYE S.S.
10:00 ALTNO.K.ÇAVUŞOĞLU O.O. EDR.YOLÖREN E.AKPINAR O.O. FUTBOL YILDIZ ERKEKLER EDREMİT S.
11:00 EDR.M.A.ERSOY O.O. EDR.MEVLANA O.O. FUTBOL YILDIZ ERKEKLER EDREMİT S.
12:00 EDR.KAD.L.AKPINAR O.O. ALTNO.M.ERÇETİN O.O. FUTBOL YILDIZ ERKEKLER EDREMİT S.
13:00 EDR.ÖZ.AKÇAY O.O. EDR.75.YIL O.O. FUTBOL YILDIZ ERKEKLER EDREMİT S.
09:00 AYV.GAZİ O.O. AYV.15 EYLÜL O.O. FUTBOL YILDIZ ERKEKLER AYVALIK
10:00 AYV.M.ATAKLI O.O. BURH.N.TOLUN O.O. FUTBOL YILDIZ ERKEKLER AYVALIK
11:00 AYV.ALİ ÇETİNKAYA O.O. GÖMEÇ ŞH.M.GÜ.ALDEMİR O.O. FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER AYVALIK
11:45 BURH.M.KESKİN O.O. AYV.M.ATAKLI O.O. FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER AYVALIK
11:30 BAN.AN.SAĞLIK M.L. BANDIRMA A.L. VOLEYBOL GENÇ KIZLAR (A) Ş.M.G. S.S.
13:00 BAN.AYYILDIZ A.L. BAN.K.PİRECİ A.L. VOLEYBOL GENÇ KIZLAR (A) Ş.M.G. S.S.
10:00 GÖNEN ÖĞRT.IŞIL İPEK O.O. GÖNEN BUĞDAYLI O.O. FUTBOL YILDIZ ERKEKLER GÖNEN SENTETİK S.
11:00 GÖNEN HASAN BEY O.O. GÖNEN 6 EYLÜL O.O. FUTBOL YILDIZ ERKEKLER GÖNEN SENTETİK S.
12:00 GÖN.K.YAKA 100.YIL O.O. GÖNENLİ M.EFENDİ İHO.O. FUTBOL YILDIZ ERKEKLER GÖNEN SENTETİK S.
13:00 GÖNEN ATATÜRK O.O. GÖNEN M.A.GENÇ O.O. FUTBOL YILDIZ ERKEKLER GÖNEN SENTETİK S.