Bandırma Kırmızı'nın Kupa Rakibi Bursaspor Oldu

Bandırma Kırmızı Takım Menajeri Ulaş Özbülbül : ''Keyifli bir turnuva olmasını diliyorum.''

22-26 Şubat tarihleri arasında Mersin'in ev sahipliğinde organize edilecek Federasyon Kupası eşleşmeleri belli oldu.

Abdi İpekçi Spor Salonu’nda gerçekleştirilen TBL Federasyon Kupası’nın basın toplantısına; TBF 1.Başkan Vekili Özden Pelister, TBF Yönetim Kurulu Üyesi Kemal Akar, TBF CEO’su Ömer Onan, TBF Genel Sekreteri Serbülent Şengün, TBF Pazarlama ve İletişim Direktörü Firuze Çekiç, TBF Ligler Direktörü Ayhan Özgümüş ve Afyon Belediyesi, Bandırma Kırmızı, Bursaspor Durmazlar, Gelişim Koleji, İstanbulspor Beylikdüzü, Nesine.com Eskişehir Basket, Sakarya Büyükşehir Belediyesi ve Samsun BŞB Anakent takımlarının temsilcileri katıldı.

TBF Ligler Direktörü Ayhan Özgümüş de kura çekimi hakkında detaylı bilgiler verdikten sonra TBL Federasyon Kupası kura çekimine geçildi ve çeyrek final eşleşmeleri şöyle oluştu :

Gelişim Koleji - Sakarya BŞB Basketbol

Nesine.com Eskişehir Basket - Afyon Belediye

Samsun BŞB Anakent - İstanbulspor Beylikdüzü

Bandırma Kırmızı - Bursaspor Durmazlar

22-26 Şubat tarihleri arasında Mersin'in ev sahipliğinde organize edilecek Federasyon Kupası eşleşmeleri belli oldu. Bandırma Kırmızı'nın Çeyrek Final'deki rakibi Bursaspor Durmazlar takımı olurken Bandırma Kırmızı Basketbol Kulübü Takım Menajeri Ulaş Özbülbül kurayı şu şekilde değerlendirdi : ''Altyapımızdan gelen gençlerle mücadele eden bir takımız. Bursaspor ile sezon içerisinde iki kez karşılaştık ve rakibimize mağlup olduk. Bu kez kazanmayı hedefliyoruz. Keyifli bir turnuva olmasını dilerim.'' dedi.

BANDIRMA GERÇEK- EMEL MORALI https://www.facebook.com/banvitbk/?fref=ts