Muharrem İnce Bandırma'da Coşkuyla Karşılandı

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce ziyaret ettiği  Bandırma’da coşkuyla karşılandı. İnce resmi açılışı daha önce yapılan ilçe örgütü açılış kurdelesini keserek vatandaşları partisinde birleşmeye çağırdı. Ziyaret programında Bandırma girişinde bulunan  Atlı Spor Kulübü’ne de uğrayan ve burada ata binen İnce, daha sonra Postane Bayırından başlamak üzere çarşıyı gezerek  yoğun ilgi gösteren esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti.
Gençlerin yoğun ilgisi eşliğinde Cumhuriyet Meydanı'na  inen Muharrem İnce burada " Türkiye'yi karış karış dolaşan ünlü" parti otobüsünden halka hitap etti. Konuşmasında öncelikle ktidarın politikalarını eleştiren İnce Ana  muhalefetin ismini anmadan sitemde bulunarak halkın sıkıntıları ile ilgili gerçek gündemler yerine suni gündemlerle iktidara destek olduklarını dile getirdi. 
İnce, “Türkiye’de en önemli sorun yargı.Yargı ve hukuk işlemediği için bugün dolar 10 liraya gidiyor böyle giderse 18 lira da olur. Memleket yanlış yönetiliyor. Maaşı 100 bin liraya yükselen Cumhurbaşkanı, girdiği bir marketteki fiyatların uygun olduğunu söylüyor. Neye göre uygun? Vatandaş geçinemiyor. Üretici tüketici oldu. Vatandaşın tenceresinİ  mutfağı, pahalılığı konuşması gereken muhalefet ise gündem belirlemek için siyasi cinayetler gibi konularla iktidarın ekmeğine yağ sürüyor."

MAVİ VATAN NE OLDU ? GEMİLERİ NEDEN ÇEKTİN !

Konuşmasında dış pılitikaya da değinen İnce ; "Bugün ülkemizde konuşulması gereken konuların başında ekonomi ve dış politika gelir. ‘Mavi Vatan’a ne oldu? Gemileri neden çektin?’ diye soran var mı? İlk seçimde birinci parti olarak bu iktidarı da muhalefeti de toptan göndereceğiz.” derken Türkiye'de daha önce gerçekleşmemiş bir şekilde 4 ay gibi kısa bir sürede  54 il ve çok sayıda ilçede örgütlendiklerinin altını çizdi. Genel Başkan  Muharrem  İnce vatandaşlara yönelik kısa konuşmasından sonra  yoğun kalabalıkla birlikte  partisinin ilçe örgütü binasını açılış kurdelesini kesti  ve  daha sonra Erdek’e hareket etti.

LİNKE TIKLAYINIZ..

https://www.youtube.com/watch?v=YGsgy26kTrE

20-10-2021/BANDIRMA