13:30 BANDIRMASPOR NAZİLLİBLD.SPOR TFF 2.LİG BANDIRMA
14:00 BALYABLD.SPOR KARTALSPOR BAL LİGİ BALYA
14:00 HAVRAN FATİHBLD.SPOR YUNUSEMREBLD.SPOR BAL LİGİ HAVRAN
12:00 G.O.PAŞASPOR KEPSUTBLD.SPOR 1K FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
14:00 YENİKAVAKSPOR SAVAŞTEPEBLD.SPOR 1K FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
12:00 YAKUPKÖYSPOR KARASİ VİCDANİYESPOR 1K FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
14:00 ŞABANLARSPOR NERGİZSPOR 1K FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
14:00 HOTAŞLARSPOR PAMUKÇUBLD.SPOR 1K FUTBOL MÜS. KEPSUT
14:00 SINDIRGIBLD.SPOR HALALCASPOR 1K FUTBOL MÜS. SINDIRGI
14:00 ERGAMASPOR DURSUNBEYBLD.SPOR 1K FUTBOL MÜS. ERGAMA
12:00 ETİBORSPOR SUSURLUKSPOR 1K FUTBOL MÜS. BİGADİÇ SENT
14:30 BİGADİÇBLD.SPOR ALTINOVASPOR S.LİG FUTBOL MÜS. BİGADİÇ SENT
14:00 İVRİNDİBLD.SPOR ETİSPOR S.LİG FUTBOL MÜS. İVRİNDİ
12:30 YENİKIZILKEÇİLİSPOR 2008YENİMAHSPOR 1K FUTBOL MÜS. EDREMİT
14:30 AKÇAYSARIKIZSPOR KÖRF.EĞİTİM GELİŞİMSPOR 1K FUTBOL MÜS. EDREMİT
14:00 GÖMEÇBLD.SPOR KÜÇÜKKÖYSPOR 1K FUTBOL MÜS. GÖMEÇ
14:00 BURHANİYEBLD.SPOR MANYASBLD.SPOR S.LİG FUTBOL MÜS. BURHANİYE
12:00 SAKARYASPOR ADASPOR S.LİG FUTBOL MÜS. AYVALIK
14:30 BARBAROSSEFASPOR YENİSANAYİSPOR S.LİG FUTBOL MÜS. AYVALIK
14:00 HAMDİBEYKAYASPOR KÖR.BOSTANCISPOR 1K FUTBOL MÜS. ALİBEY
14:00 MARMARA ADALARBLDSPOR C.M.BURHANİYESPOR S.LİG FUTBOL MÜS. SANAYİ
14:00 ERDEKSPOR GÖNENBLD.SPOR S.LİG FUTBOL MÜS. ERDEK
12:00 ERDEKDÜZLERSPOR GÖN.KARŞIYAKASPOR 1K FUTBOL MÜS. OCAKLAR
12:00 GÜNDOGAN ÇELTİKSPOR TAYFUNSPOR 1K FUTBOL MÜS. GÖNEN SENT.
14:30 REŞADİYESPOR KIZIKSASPOR 1K FUTBOL MÜS. GÖNEN SENT.
14:00 HASANBEYSPOR 600 EVLERSPOR 1K FUTBOL MÜS. HASANBEY
14:00 SARIKÖYSPOR PAŞAÇİFTLİKSPOR 1K FUTBOL MÜS. SARIKÖY
OKUL SPOR FAALİYETLERİ HAFTALIK PROGRAMI
08 KASIM 2017 ÇARŞAMBA
11:00 BİGADİÇ A.L. F.E.KUTVAR A.L. FUTSAL GENÇ ERKEKLER YENİ SPOR SALONU
12:00 M.V.BOLAK M.T.A.L. 15 EMMUZ A.L. FUTSAL GENÇ ERKEKLER YENİ SPOR SALONU
13:00 Y.MİHRİYE AKDENİZ İ.H.A.L. R.KULA A.L. FUTSAL GENÇ ERKEKLER YENİ SPOR SALONU
14:00 KURTDERELİ M.T.A.L. BALIKESİR A.L. FUTSAL GENÇ ERKEKLER YENİ SPOR SALONU
15:00 S.YIRCALI A.L. İNEBEY A.L. FUTSAL GENÇ ERKEKLER YENİ SPOR SALONU
11:00 M. UŞDU A.L. MİRCİLER MTAL FUTSAL GENÇ ERKEKLER GÖNEN SPOR SALONU
12:00 SARAYLAR İHL MİRCİLER MTAL FUTSAL GENÇ KIZLAR GÖNEN SPOR SALONU
11:00 EDİNCİK R.GENCER MTAL AKŞEMSETTİN MTAL FUTSAL GENÇ KIZLAR ŞMG SPOR SALONU
12:00 SARAYLAR İHL MİRCİLER MTAL FUTSAL GENÇ KIZLAR ŞMG SPOR SALONU
09 KASIM 2017 PERŞEMBE
11:00 M.VEHBİ BOLAK MTAL ALBAY C. T. N. OĞUZ A.L. HENTBOL GENÇ ERKEKLER YENİ SPOR SALONU
12:00 ERDEK KARŞIYAKA Ç.P.L. 100. YIL MTAL HENTBOL GENÇ ERKEKLER YENİ SPOR SALONU
10:00 BURHANİYE A.L ÖZEL BAHÇEŞEHİR K. A.L FUTSAL GENÇ ERKEKLER BURHANİYE SPOR SALONU
11:00 BURHANİYE MTAL HAVRAN A.L FUTSAL GENÇ ERKEKLER BURHANİYE SPOR SALONU
10:00 BANDIRMA A.L. Ş. M. GÖNENÇ A.L. FUTSAL GENÇ ERKEKLER ŞMG SPOR SALONU
11:00 YAVUZ SULTAN SELİM A.L. BANDIRMA AND. İ.H.L. FUTSAL GENÇ ERKEKLER ŞMG SPOR SALONU
12:00 EDİNCİK R. GENCER MTAL AKŞEMSETTİN MTAL FUTSAL GENÇ ERKEKLER ŞMG SPOR SALONU
13:00 MARMARA SARAYLAR İ.H.L. HAYDAR ÇAVUŞ MTAL FUTSAL GENÇ ERKEKLER ŞMG SPOR SALONU
14:00 BANDIRMA AYYILDIZ A.L. KARŞIYAKA Ç.P.L. FUTSAL GENÇ ERKEKLER ŞMG SPOR SALONU
15:00 ENERJİSA FEN L. KEMAL PİRECİ A.L. FUTSAL GENÇ ERKEKLER ŞMG SPOR SALONU
10 KASIM 2017 CUMA
11:00 RAHMİ KULA A.L ALBAY C.T. N. OĞUZ A.L FUTSAL GENÇ KIZLAR YENİ SPOR SALONU
12:00 DURSUNBEY NENE HATUN MTAL SAVAŞTEPE N.F.K. A.L FUTSAL GENÇ KIZLAR YENİ SPOR SALONU
13:00 BALIKESİR A.L SUSURLUK HAYME ANA MTAL FUTSAL GENÇ KIZLAR YENİ SPOR SALONU
14:00 GAZİOSMANPAŞA A.L M.VEHBİ BOLAK A.L FUTSAL GENÇ KIZLAR YENİ SPOR SALONU
15:00 Bandırma Haydar Çavuş MTAL Edremit Ülkü M. Ertaş A.L. HENTBOL GENÇ KIZLAR YENİ SPOR SALONU
11:00 EDREMİT A.L. ALT. F. SÖZEN MTAL HENTBOL GENÇ ERKEKLER EDREMİT SPOR SALONU
11:00 M.UŞDU A.L MİRCİLER MTAL FUTSAL GENÇ KIZLAR GÖNEN SPOR SALONU
12:00 GÖNEN A.L. M. UŞDU A.L. FUTSAL GENÇ ERKEKLER GÖNEN SPOR SALONU
11:00 BANDIRMA AYYILDIZ A.L AKŞEMSETTİN MTAL FUTSAL GENÇ KIZLAR ŞMG SPOR SALONU
12:00 EDİNCİK R.GENCER MTAL İMKB MTAL FUTSAL GENÇ KIZLAR ŞMG SPOR SALONU
BANDIRMA GERÇEK-SELİME NUR ÇAKAR