Bandırma Belediyesi Uluslararası EMITT Turizm ve Seyahat Fuarı'nda

BANDIRMA BELEDİYESİ EMITT FUARINDA

Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMITT, dünyanın en büyük beş turizm fuarından biri. Etkinlik her yıl 40.000’in üzerinde sektör profesyonelini ve dünyanın dört bir yanındaki tatil yerlerinin ve seyahat şirketlerinin sunduğu yeni ve heyecan verici seyahat fırsatlarından faydalanmak isteyen turisti ağırlıyor.

Bu yıl 25.’si düzenlenen, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkez’inde gerçekleşen fuara Bandırma Belediyesi ilk olarak 2020 yılında, Balıkesir İl geneli tanıtım platformunda yer alarak katılmıştı. Geçtiğimiz yıl pandemi nedeniyle ertelenen fuara bu kez Bandırma Belediyesi, kendine özgü tasarımla hazırlanan stant ile özel olarak katıldı. Son Kurşun Anıtı tasviri ile hazırlanan stantta, Bandırma’nın; kültürel, sanatsal, tarihi özellikleri ile birlikte doğal güzellikleri, tarım ürünleri ve lezzetlerinin de tanıtılma fırsatı yakalandı.

9-12 Şubat tarihleri arasında binlerce ziyaretçisini ağırlayan EMITT Fuarındaki Bandırma Belediyesi tanıtım standına ilgi büyüktü. Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun ve Belediye Meclis Üyeleri de gelen ziyaretçiler ile bire bir ilgilendi. EMITT Bandırma Tanıtım Standını; CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, CHP Balıkesir İl Başkanı Serkan Sarı, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, farklı siyasi partilerin temsilcileri ve belediye başkanları da dahil olmak üzere birçok basın kuruluşu, seyahat acentesi ve sektör profesyoneli de ziyaret ederek bilgi aldılar.

Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun da özellikle Balıkesir ilçelerinin tanıtım stantlarını ziyaret ederek il geneli tanıtımda güç birliğinin önemine dikkat çekti.

11-02-2022/